25 lat Na Górze. Wkrótce urodzinowy koncert z gośćmi [VIDEO]

KONCERTY, Górze Wkrótce urodzinowy koncert gośćmi [VIDEO] - zdjęcie, fotografia
Życie Piły 08/10/2019 18:52

Zespół Na Górze świętuje 25-lecie. Rezerwujcie czas na urodzinowy koncert z gośćmi. Z Na Górze wystąpią m.in. Grabaż i Ania Brachaczek.

O Na Górze pisaliśmy w Życiu Piły wielokrotnie, bo ten związany z Piłą zespół nie bez powodu uznawany jest za fenomen na polskim rynku muzycznym.

Zespół Na Górze powstał w 1994 roku w Domu Pomocy Społecznej w Rzadkowie. Obecnie ma swoją bazę w Pile i działa niezależnie. - Na Górze tworzą m.in. osoby, które przez wyrozumiałe społeczeństwo są uznawane za niepełnosprawne. Obok nich, równorzędnie, występują muzycy traktowani przez powierzchowne społeczeństwo jako pełnosprawni. Dzięki wspólnej działalności scenicznej postawili pod znakiem zapytania wszelkie tego typu etykietki - czytamy na profilu zespołu na Facebooku.

W tym roku zespół Na Górze świętuje 25-lecie istnienia. Z tej okazji muzycy we współpracy z władzami Chodzieży i Chodzieskim Domem Kultury organizują koncert urodzinowy. To wydarzenie - w czwartek, 17 października w Chodzieskim Dom Kultury.

W Chodzieskim Dom Kultury, czyli w miejscu które już wiele razy było dla nas gościnne, chcemy razem z Wami świętować 25 lat naszego grania

- mówią muzycy Na Górze.

Świętowanie rozpocznie się o 16.30 spektaklem Teatru Bomba Bomba z Gryfina. Na 17.15 zaplanowano przedpremierowy pokaz filmu "Na Górze Tyrryry". Film zrealizowała Renata Kijowska z TVN.

O 18.30 w sali widowiskowej ChDK rozpocznie się koncert grupy Na Górze z przyjaciółmi. - Wystąpią: Bill Bombadill (cyrkowe, kuglarskie show), Ania Brachaczek (Biff), Grabaż (Strachy Na Lachy), Kapela z Kociny (muzyka ludowa bez lukru), Mariusz Kosmalski (Szkoła Wrażliwości Kapkazy), Melon (Kultura Upadła), Patyczak (punk z dystansem do punku) i Siksa (feministyczny neo punk) - wyliczają muzycy Na Górze.

Koncert ma charakter charytatywny. 

Przed wejściem do sali prowadzona będzie zbiórka społeczna na świąteczne paczki dla mieszkańców Domu Pomocy Społecznej w Rzadkowie. Minimalna kwota wpłaty to 10 złotych. Jeśli chcecie dać więcej, to pięknie! Koleżanki i koledzy naszego perkusisty, Roberta i wokalisty, Adama, będą szczęśliwi!

- zachęcają muzycy Na Górze.

fot. Życie Piły (archiwum)

25 lat Na Górze. Wkrótce urodzinowy koncert z gośćmi [VIDEO] komentarze opinie

Dodajesz jako: |


Ogłoszenia PREMIUM

Chcesz coś sprzedać lub kupić, oferujesz usługi, szukasz pracownika lub pracy?

Dodaj swoje drobne ogłoszenie w naszym serwisie. Zapraszamy!

Dodaj ogłoszenie
Reklama
 Reklama