16°C bezchmurnie

Altvater ma nowego prezesa

BIZNES I PRACA, Altvater nowego prezesa - zdjęcie, fotografia

Zmiana na stanowisku szefa spółki Altvater Piła.

Od kilku dni prezesem zarządu jest Daniel Krysztofiak. Na to stanowisko Rada Nadzorcza spółki powołała go 6 czerwca. - Daniel Krysztofiak jest doświadczonym managerem w obszarze gospodarowania odpadami i surowcami, związanym z branżą od ponad 10 lat. W Eneris Surowce pracuje od ponad 2 lat, z czego przez ostatnie 1,5 roku kierował z powodzeniem Zakładem w liczących ponad 200 tysięcy mieszkańców Kielcach - informuje Grupa Eneris, w skład której wchodzi spółka Altvater Piła.

 - Bardzo się cieszę, że będę mógł pracować w Pile. Altvater skutecznie stawia czoła coraz większym wyzwaniom branży ochrony środowiska. Nowoczesny sprzęt, komplementarność usług, a przede wszystkim świetny zespół gwarantują realizację usług dla mieszkańców Piły i regionu na najwyższym poziomie. Duża w tym zasługa dotychczasowego Prezesa, Dariusza Mikołajczyka, któremu chciałbym podziękować za 7 lat ciężkiej i owocnej pracy - mówi nowy prezes Zarządu Altvater Piła, Daniel Krysztofiak.  

Dotychczasowy szef Altvatera, Dariusz Mikołajczyk pozostaje w Grupie ENERIS. - Będzie odpowiedzialny za prowadzenie projektów strategicznych i rozwojowych - informuje spółka.

Altvater Piła zajmuje się odbiorem i zagospodarowaniem odpadów komunalnych m.in. z obszaru funkcjonowania PRGOK oraz odpadów przemysłowych zgodnie z zawartymi kontraktami. Prowadzi również usługi zimowego i letniego utrzymania terenów zewnętrznych. Zarządza także instalacją przetwarzania odpadów oraz składowiskiem odpadów komunalnych w Kłodzie. Współwłaścicielami Altvater Piła są Miasto Piła oraz ENERIS Surowce S.A.

 

fot. materiały prasowe Grupy Eneris

Altvater ma nowego prezesa komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na zycie.pila.pl