PILNE

Bieg Wiosny i parkrun. W sobotę w Pile kolejne okazje do biegania

BIEGI, Wiosny parkrun sobotę kolejne okazje biegania - zdjęcie, fotografia
Życie Piły 14/05/2019 15:57

Można biec, maszerować lub jechać na rolkach. W sobotę w Pile odbędzie się XIV Bieg Wiosny. Miłośnicy biegania mogą też dołączyć do akcji parkrun Piła.

Organizowany przez Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Pile Bieg Wiosny odbędzie się na doskonale znanej miłośnikom aktywnego spędzania wolnego czasu trasie - od Gościńca Rębajło na Płotki. 

3,5-kilometrową trasę można pokonać biegnąc, maszerując lub jadąc na rolkach. Jak powtarzają organizatorzy wydarzenia - tu nie liczy się czas, a sam fakt uczestnictwa w imprezie.

XIV Bieg Wiosny rozpocznie się w sobotę, 18 maja o godzinie 11.00. Zapisy prowadzone będą od godziny 9.00 w biurze zawodów przy Gościńcu Rębajło. Dla pierwszych 600 zgłoszonych osób MOSiR przygotował pamiątkowe koszulki i słodkie upominki na mecie.

Udział w Biegu Wiosny jest bezpłatny. Regulamin biegu dostępny jest na stronie internetowej Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Pile.

 

Miłośnicy biegania w sobotę mogą też wziąć udział w kolejnej edycji akcji parkrun Piła. W miniony weekend odbył się pierwszy w Pile bieg w ramach tej ogólnoświatowej inicjatywy. Cotygodniowe, bezpłatne biegi z pomiarem czasu na dystansie pięciu kilometrów w Parku na Wyspie odbywają się w każdą sobotę o godzinie 9.00.

Szczegóły znajdziecie na stronie internetowej parkrun Piła.

 

ZOBACZ TEŻ: Trwają zapisy do Wałeckiego Biegu Filmowego

 

fot. UM Piła (archiwum)

Bieg Wiosny i parkrun. W sobotę w Pile kolejne okazje do biegania komentarze opinie

Dodajesz jako: |


Ogłoszenia PREMIUM

Chcesz coś sprzedać lub kupić, oferujesz usługi, szukasz pracownika lub pracy?

Dodaj swoje drobne ogłoszenie w naszym serwisie. Zapraszamy!

Dodaj ogłoszenie
Reklama
 Reklama