„Biegaj z nami”. W sobotę XI Papieski Bieg Przełajowy

BIEGI, „Biegaj nami” sobotę Papieski Przełajowy - zdjęcie, fotografia
Życie Piły 04/04/2019 20:53

W sobotę 6 kwietnia zostanie zainaugurowany jubileuszowy, dziesiąty cykl biegów powiatowych „Biegaj z Nami”. Na początek XI Papieski Bieg Przełajowy im. Św. Jana Pawła II.

Na współorganizowany przez Starostwo Powiatowe w Pile i gminy z terenu powiatu pilskiego cykl "Biegaj z nami" złoży się w tym roku dziesięć imprez biegowych.

Już w tę sobotę, 6 kwietnia na trasie Skrzatusz - Stara Łubianka odbędzie się XI Papieski Bieg Przełajowy na dystansie 9 kilometrów.

Zapisy elektroniczne do udziału w tym wydarzeniu zostały już zamknięte, ale można jeszcze zgłosić się osobiście, w dniu biegu. Rejestracja uczestników prowadzona będzie w sobotę, 6 kwietnia między 9.30 a 11.00 w świetlicy wiejskiej w Skrzatuszu. Wpisowe wynosi 50 złotych (płatne gotówką).

Bieg główny rozpocznie się o 12.00 przy Sanktuarium w Skrzatuszu. Meta - przy Zespole Szkół przy ulicy Polnej w Starej Łubiance. 

Od godziny 10.00 w Starej Łubiance, na boisku przy szkole przy ulicy Polnej, odbywać się będą biegi towarzyszące dla dzieci, na różnych dystansach. Szczegóły i regulamin biegu dostępne są na stronie internetowej biegamy.org.

Sobotni bieg odbywa się pod patronatem Starosty Pilskiego, Eligiusza Komarowskiego oraz Wójta Gminy Szydłowo, Tobiasza Wiesiołka.

Kolejnym biegiem tegorocznego cyklu "Biegaj z nami" będzie X Kaczorska Dziesiątka. To 27 kwietnia.

 

ZOBACZ TEŻ: Nowa trasa, termin i nazwa. Zmiany w Ćwierćmaratonie Muzycznym

 

fot. Życie Piły (archiwum)

„Biegaj z nami”. W sobotę XI Papieski Bieg Przełajowy komentarze opinie

Dodajesz jako: |


Ogłoszenia PREMIUM

Chcesz coś sprzedać lub kupić, oferujesz usługi, szukasz pracownika lub pracy?

Dodaj swoje drobne ogłoszenie w naszym serwisie. Zapraszamy!

Dodaj ogłoszenie
Reklama
 Reklama