Biegowa sobota w regionie

BIEGI, Biegowa sobota regionie - zdjęcie, fotografia
Życie Piły 03/10/2018 15:32

W Pile Bieg Jesieni, a w Wysokiej XI Bieg im. Powstańców Wielkopolskich. W sobotę, 6 października w naszym regionie dwie okazje do biegania.

Pilski Bieg Jesieni na trasie Gościniec Rębajło - Ośrodek Turystyczno - Wypoczynkowy Płotki rozpocznie się o godzinie 11.00. Zapisy w biurze zawodów, przy Rębajle, prowadzone będą od godziny 10.00. Uczestnicy biegu będą mieli do pokonania 3,5 kilometra. Trasę można pokonać też spacerując lub marszem z kijkami Nordic Walking. W tym biegu nie liczy się bowiem czas, a fakt uczestnictwa.

- Pierwszych 500 osób zgłoszonych do biegu otrzyma pamiątkowe koszulki. Każdy uczestnik otrzyma na mecie baton, wodę mineralną oraz grochówkę i herbatę - informuje Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Pile. Udział w tym wydarzeniu jest bezpłatny. Regulamin biegu znajdziecie na stronie internetowej MOSiR Piła.

Tym, którzy chcą zmierzyć się z dłuższym dystansem polecamy XI Bieg im. Powstańców Wielkopolskich w Wysokiej. To wydarzenie w ramach cyklu "Biegaj z nami", współorganizowanego przez Powiat Pilski. Tu do pokonania będzie trasa licząca 10,5 kilometra. Bieg główny rozpocznie się o 15.30 na rynku w Wysokiej. Wcześniej rozegrane zostaną biegi szkolne. Informacje o zapisach i regulamin biegu znajdziecie na stronie internetowej cyklu "Biegaj z nami". I choć rejestracja internetowa została już zamknięta, to zapisać się do udziału w biegu będzie można jeszcze w dniu zawodów. Wpisowe to 30 złotych.

fot. Pixabay/ petterijokela (zdjęcie ilustracyjne)

Biegowa sobota w regionie komentarze opinie

Dodajesz jako: |


Ogłoszenia PREMIUM

Chcesz coś sprzedać lub kupić, oferujesz usługi, szukasz pracownika lub pracy?

Dodaj swoje drobne ogłoszenie w naszym serwisie. Zapraszamy!

Dodaj ogłoszenie
Reklama
 Reklama