Budżet obywatelski: Dziś koniec głosowania

BUDŻET OBYWATELSKI, Budżet obywatelski Dziś koniec głosowania - zdjęcie, fotografia
Życie Piły 07/09/2014 10:04

Pod głosowanie poddano 101 z 304 nadesłanych przez pilan projektów. Do piątku swoje głosy za pośrednictwem strony internetowej www.konsultacjespoleczne.pila.pl oddało ponad dwa tysiące osób. - Do piątku, do godziny 17.30, pilanie oddali 10215 głosów przez internet. Dzielenie tej liczby przez 5 - bo taką ilością głosów dysponuje w Pilskim Budżecie Obywatelskim każdy mieszkaniec naszego miasta - informuje nas, że do tego czasu przez internet zagłosowało 2043 pilan - powiedział Życiu Piły Bartosz Mirowski z pilskiego Urzędu Miasta. Do tej liczby należy jednak dodać głosy oddane przez pilan osobiście w Biurze Obsługi Klienta Urzędu Miasta oraz we wszystkich filiach Powiatowej i Miejskiej Biblioteki Publicznej im. Pantaloena Szumana.

 

Głosowanie zakończy się dziś o północy. A najprostszy i najszybszy sposób na włączenie się do konsultacji to odwiedzenie strony internetowej www.konsultacjespoleczne.pila.pl. Do godziny 13.00 głosy można oddać też w mobilnym punkcie konsultacyjnym, który przy okazji Półmaratonu Philipsa został zlokalizowany na pilskim deptaku, przy ulicy Sikorskiego.

 

Każdy głosujący może oddać pięć głosów - po jednym głosie na wybrane zadanie. Lista inwestycji wybranych do budżetu obywatelskiego Piły na 2015 rok zostanie ogłoszona do końca września. W konsultacjach społecznych mogą wziąć udział wszystkie zameldowane w Pile osoby, które w tym roku będą miały ukończone 16 lat.

Budżet obywatelski: Dziś koniec głosowania komentarze opinie

Dodajesz jako: |


Ogłoszenia PREMIUM

Chcesz coś sprzedać lub kupić, oferujesz usługi, szukasz pracownika lub pracy?

Dodaj swoje drobne ogłoszenie w naszym serwisie. Zapraszamy!

Dodaj ogłoszenie
Reklama
 Reklama