Dla Nikoli i ku czci Powstańców. Wkrótce w Pile Bieg Sylwestrowy

BIEGI, Nikoli Powstańców Wkrótce Sylwestrowy - zdjęcie, fotografia
  • Fotka nr 0 z 3
  • fot. Życie Piły
  • fot. Życie Piły
Życie Piły 20/12/2018 12:42

Tegoroczny Bieg Sylwestrowy w Pile będzie miał akcent charytatywny. Uczestnicy wydarzenia otrzymają też pamiątkowy medal upamiętniający setną rocznicę wybuchu Powstania Wielkopolskiego.

Trzynasty już Bieg Sylwestrowy organizowany przez Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji oraz Miasto Piła odbędzie się w sobotę, 29 grudnia na doskonale znanej biegaczom trasie Gościniec Rębajło - OTW Płotki. Start o 11.00.

Na starcie biegu mogą stanąć wszyscy chętni, bez ograniczeń wiekowych. Osoby niepełnoletnie muszą jednak być pod opieką opiekuna. Zapisy prowadzone będą w dniu biegu, między 10.00 a 10.50 przy gościńcu Rębajło. Udział w biegu jest bezpłatny.

-  Pierwszych 1200 osób zgłoszonych do biegu otrzyma pamiątkowe koszulki. Każdy z 1200 uczestników otrzyma na mecie baton, wodę mineralną oraz grochówkę z herbatą. Na koniec imprezy wśród wszystkich uczestników zostaną rozlosowane nagrody od sponsorów - informują organizatorzy Biegu Sylwestrowego.

Na osoby, które pokonają 3,5-kilometrową trasę, na mecie będą czekały też pamiątkowe medale, upamiętniające setną rocznicę wybuchu Powstania Wielkopolskiego.

Tegoroczny Bieg Sylwestrowy w Pile będzie miał też akcent charytatywny. Podczas wydarzenia będą zbierane pieniądze na leczenie 9-letniej Nikoli z Piły. Na początku listopada u dziewczynki zdiagnozowano białaczkę limfoblastyczną, która poważanie zagraża jej życiu. Od tego czasu toczy zaciekłą walkę o swoje zdrowie w poznańskiej klinice onkologicznej. 

ZOBACZ TEŻ: Nikola walczy z białaczką. Potrzebne są pieniądze na leczenie 9-latki z Piły

 

Regulamin Biegu Sylwestrowego znajdziecie na stronie internetowej Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Pile.

fot. Życie Piły

Dla Nikoli i ku czci Powstańców. Wkrótce w Pile Bieg Sylwestrowy komentarze opinie

Dodajesz jako: |


Ogłoszenia PREMIUM

Chcesz coś sprzedać lub kupić, oferujesz usługi, szukasz pracownika lub pracy?

Dodaj swoje drobne ogłoszenie w naszym serwisie. Zapraszamy!

Dodaj ogłoszenie
Reklama
 Reklama