Do 30% rabatu na obrączki W.KRUK w salonie w Pile!

ARTYKUŁ SPONSOROWANY, rabatu obrączki salonie Pile! - zdjęcie, fotografia
  • Fotka nr 0 z 6
  • Fotka nr 1 z 6
  • Fotka nr 2 z 6
  • Fotka nr 3 z 6
  • Fotka nr 4 z 6
  • Fotka nr 5 z 6
Życie Piły 24/04/2019 15:32

Wybór obrączek to chwila, w której tworzy się historia. Fascynująca, bo pełna radości, wzruszeń i namiętności. W.KRUK jest najstarszą marką jubilerską w Polsce, która od 1840 roku towarzyszy Państwu Młodym w ich wspólnej drodze. Zmieniają się epoki i mody, a obrączki z pracowni W.KRUK pozostają najpiękniejszym symbolem miłości. Szczególnie teraz warto rozważyć zakup obrączek z uwagi na specjalną promocję do 30%!

Obrączki to więcej niż tylko biżuteria. To symbol najbardziej wyjątkowej więzi pomiędzy dwojgiem kochających się ludzi, obietnica wierności i oddania. W obrączkach zostaje uwieczniona magia dnia ślubu, tak by pamięć o nim trwała. Ich jakość wykonania stanowi synonim długowieczności uczucia. Czym kierować się, żeby wybrać model na miarę marzeń? Historia blisko 180 lat i zamiłowanie do piękna oraz precyzji gwarantują Narzeczonym, że propozycje od W.KRUK wpiszą się idealnie w ich oczekiwania. W.KRUK przykłada największą wagę do szlachetnych materiałów oraz niezastąpionej pracy ludzkich rąk, nieprzerwanie wierząc, że najważniejsze jest to, co niezmienne.

W ofercie W.KRUK Narzeczeni znajdą propozycje modeli od klasycznych po nowoczesne. Doradcy w salonach marki podpowiedzą, jak dobrać je, aby przez całe życie stanowiły najpiękniejszy symbol uczucia. Dla niektórych par będą to identyczne modele, innym W.KRUK zaproponuje dowolne kombinacje wzorów, tak, żeby sprostały wymaganiom zarówno przyszłego Pana, jak i Panny Młodej. 

Według ekspertów W.KRUK obecnie popularne są nie tylko modele z ponadczasowego złota żółtego czy białego, ale również różowego, bicolour (połączenie dwóch kolorów złota) czy tricolour (połączenie trzech rodzajów złota) w różnych próbach złota. Coraz częściej Państwo Młodzi decydują się na stworzenie swoich wymarzonych obrączek w wersji tytanowej lub platynowej. W zależności od możliwości technicznych danego wzoru w W.KRUK można dobrać taki rodzaj złota, jaki tylko sobie wyśnimy lub ozdobić obrączki wybranymi kamieniami - cyrkoniami lub brylantami, z których każdy posiada stosowny certyfikat jakości.

Złotnicy W.KRUK to doskonali fachowcy z wieloletnim doświadczeniem i umiejętnościami manualnymi. Tworzone przez nich wzory to nie tylko unikatowe egzemplarze biżuterii,  ale też efekt pracy pokoleń jubilerów. W.KRUK oferuje przyszłym małżonkom oddanie obrączek w ręce mistrzów i możliwość wykonania przez nich  jednorazowego, bezpłatnego grawerunku na obrączkach. Taka dedykacja prosto z serca stanowi najpiękniejsze wyznanie miłosne poza przemijającym czasem. Państwo Młodzi sami mogą wybrać słowa i formę, w tym czcionkę, lub wygrawerować wybraną grafikę. Na specjalne zamówienie mogą powstać również absolutnie autorskie modele obrączek, stworzone przez ekspertów z Manufaktury W.KRUK dla Nowożeńców.

Ślub to dopiero początek wspólnej drogi, dlatego warto pamiętać o tym, że o tę biżuterię należy szczególnie dbać przez całe życie. W.KRUK oferuje szereg usług dodatkowych. Doradcy w salonach W.KRUK pomogą w dopasowaniu - powiększeniu lub pomniejszeniu modelu, w zależności od jego specyfiki. To ważne, ponieważ raz wybrany rozmiar obrączki, może po pewnym czasie wymagać korekty. W.KRUK zapewnia również inne udogodnienia jak np. bezpłatne odświeżenie czy fachowy serwis, czyli wszystko to, co składa się na wyjątkowość przeżycia. 

Osoby, które poszukują najbardziej trwałego i najpiękniejszego symbolu miłości W.KRUK zaprasza do skorzystania z wyjątkowej oferty do 30% rabatu na obrączki. Odwiedźcie salon W.KRUK w Centrum Handlowym Atrium Kasztanowa w Pile. Promocja jest ograniczona czasowo. Szczegóły dostępne w salonie.

Do 30% rabatu na obrączki W.KRUK w salonie w Pile! komentarze opinie

Dodajesz jako: |


Ogłoszenia PREMIUM

Chcesz coś sprzedać lub kupić, oferujesz usługi, szukasz pracownika lub pracy?

Dodaj swoje drobne ogłoszenie w naszym serwisie. Zapraszamy!

Dodaj ogłoszenie
Reklama
 Reklama