Domowa uprawa konopi zlikwidowana. Zatrzymano dwóch braci

NARKOTYKI, Domowa uprawa konopi zlikwidowana Zatrzymano dwóch braci - zdjęcie, fotografia
  • fot. KPP Piła
  • fot. KPP Piła
Życie Piły 24/10/2018 17:55

Policjanci z Piły zatrzymali dwóch braci, podejrzewanych o prowadzenie domowej uprawy konopi indyjskich. Mężczyźni tłumaczyli mundurowym, że doniczki z roślinami po prostu znaleźli.

W zajmowanym przez mężczyzn mieszkaniu w centrum Piły policjanci znaleźli 150 porcji marihuany oraz doniczki z roślinami konopi indyjskich.

- Na miejscu policjanci zastali dwóch braci, którzy wizytą funkcjonariuszy byli zupełnie zaskoczeni. Na pytanie policjantów do kogo należą rośliny, panowie odpowiedzieli że je znaleźli. Policjanci w mieszkaniu dodatkowo zabezpieczyli 150 porcji marihuany ukrytych w komodzie. Środki odurzające zapakowane były w woreczki foliowe - mówi podkom. Żaneta Kowalska z Komendy Powiatowej Policji w Pile.

Zatrzymani mężczyźni to mieszkańcy Piły w wieku 22 i 38 lat.

Domowa uprawa konopi zlikwidowana. Zatrzymano dwóch braci komentarze opinie

  • Adam Kowalski 2018-10-25 20:03:33

    Miękkie narkotyki i miękkie rozumy. Niech w końcu będzie ta marihuana legalna, opodatkowana itd. Dopóki nie jest... Za wyżej wymieniony czyn należy im się wyłącznie konfiskata wszystkich "narkotyków" i tyle w temacie. Ale... Jeśli to były skuny=dopalacze...no to 100 lat paki bym dał.

  • Adam Kowalski 2018-10-25 20:22:01

    Poza tym mam apel do policyjnego fotografa... idź na kurs fotografii. Zdjęcia nieostre, źle ujęty kadr, lipa po prostu. Jak nie umiecie to wysyłajcie tych zdjęć potem do redakcji.

Dodajesz jako: |


Ogłoszenia PREMIUM

Chcesz coś sprzedać lub kupić, oferujesz usługi, szukasz pracownika lub pracy?

Dodaj swoje drobne ogłoszenie w naszym serwisie. Zapraszamy!

Dodaj ogłoszenie
Reklama
 Reklama