Drugi sztab WOŚP w Pile. Trwa nabór wolontariuszy

WOŚP 2020, Drugi sztab WOŚP nabór wolontariuszy - zdjęcie, fotografia
Życie Piły 06/11/2019 09:13

Fundacja Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy zarejestrowała drugi sztab WOŚP w Pile.

To sztab przy Szkole Podstawowej nr 11 im. Królowej Jadwigi w Pile. Na jego czele stoi Blanka Ratajczyk. Ten sztab każdego roku organizuje bieg „Pobij dystans z sercem”, z którego dochód również zasila konto Fundacji Jurka Owsiaka.

Sztab przy SP 11 prowadzi już nabór wolontariuszy do pracy przy kolejnym finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Rekrutacja online prowadzona jest na stronie internetowej iwolontariusz.wosp.org.pl.

Wolontariuszy na 28. Finał WOŚP szuka też sztab w Regionalnym Centrum Kultury, którego szefem jest dyrektor RCK, Stanisław Dąbek. Tu zgłaszać można się również online lub bezpośrednio w RCK. W tym celu ze strony internetowej RCK należy pobrać ankietę, wypełnić ją i przesłać na adres: info@rck.pila.pl. Rejestracja kandydatów na wolontariuszy będzie prowadzona do 25 listopada

28. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy odbędzie się 12 stycznia 2020 roku pod hasłem "Wiatr w żagle".

Będziemy zbierać środki na zakup najnowocześniejszych urządzeń dla ratowania życia i zdrowia dzieci potrzebujących różnego rodzaju operacji. Chirurdzy wszystkich specjalności dzień i noc w całej Polsce ratują życie tych dzieci. Będziemy się skupiać przede wszystkim na takich dziedzinach medyny dziecięcej jak chirurgia ogólna, kardiochirurgia czy neurochirurgia

- informuje Fundacja Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

fot. Życie Piły (archiwum)

Drugi sztab WOŚP w Pile. Trwa nabór wolontariuszy komentarze opinie

  • Przemek Ż - niezalogowany 2019-11-07 14:31:20

    Gorąco zachęcam wszystkich do zrobienia czegoś dla innych, ale i dla siebie, bo biorąc udział w wolontariacie zyskujemy - poznajemy ludzi, czujemy się potrzebni, bierzemy udział w czymś wartościowym tak jak WOŚP. )

Dodajesz jako: |


WOŚP 2020 - więcej informacji

Ogłoszenia PREMIUM

Chcesz coś sprzedać lub kupić, oferujesz usługi, szukasz pracownika lub pracy?

Dodaj swoje drobne ogłoszenie w naszym serwisie. Zapraszamy!

Dodaj ogłoszenie
Reklama
 Reklama