Dziecięce buciki na płotach kościołów. Akcja Baby Shoes Remember w Pile

PIŁA, Dziecięce buciki płotach kościołów Akcja Shoes Remember - zdjęcie, fotografia
Życie Piły 25/08/2019 11:18

Na ogrodzeniach pilskich kościołów pojawiły się dziecięce buciki. „To wyraz pamięci i współczucia dla ofiar księży pedofilów” - mówią organizatorzy akcji.

Akcja #BabyShoesRemember organizowana jest w niedzielę, 25 sierpnia w wielu miastach na terenie całego kraju. Jej uczestnicy wieszają na ogrodzeniach kościołów dziecięce buciki, jako "wyraz pamięci i współczucia dla ofiar księży pedofilów".

Baby Shoes Remember to akcja, która narodziła się w Irlandii. Wieszanie dziecięcych bucików na murach kościołów i kuriach ma przypominać o ofiarach księży pedofilów. Akcja ma na celu upamiętnienie wszystkich ofiar księży pedofilów, a w szczególności tę większość, która nigdy nie doczekała się sprawiedliwości

- mówią organizatorzy akcji.

W Pile dziecięce buciki na ogrodzeniach kościołów wieszali działacze i sympatycy Strajku Kobiet.

 

fot. FB/ Strajk Kobiet Piła

Reklama

Dziecięce buciki na płotach kościołów. Akcja Baby Shoes Remember w Pile komentarze opinie

  • gość 2019-08-25 11:42:07

    a weszpolaczków,tym razem zawiodła rewolucyjna czujność?czy dalej szorują Plac Staszica z resztek tęczy ? )

  • Gość - niezalogowany 2019-08-25 15:29:59

    Nie minęła godzina od publikacji posta I ani jednego buta na płotach ;)

  • gość 2019-08-25 17:15:27

    To bojówki tęczowe strajku kobiet i działacze wiosny, podejmują bezprawne działania naruszając mir domowy oraz wyzywający ludzi epitetami karalnymi.

  • gość 2019-08-25 20:32:34

    A jakim prawem ktoś wiesza cokolwiek na cudzej własności.

  • Gość - niezalogowany 2019-08-25 21:56:23

    lewackie bojówki czarnego protestu popierające zabijanie nienarodzonych dzieci chodzą po miescie i wieszają dziecięce buciki..... Już głupota czy Jeszcze hipokryzja?

  • Gość - niezalogowany 2019-08-25 22:01:54

    Przyszło kilku teczowychy typków i przy okazji zwyzywali księdza, który o pedofilii słyszał w telewizji jak oni.....

  • Gość - niezalogowany 2019-08-26 03:55:33

    To co Cię tak yo boli pedałku?

  • gość 2019-08-26 13:02:48

    Bucików nie wieszali tylko działacze Strajku Kobiet. Było wiele rodzin z dziećmi, sam ze swoimi dziećmi wieszałem. I całe szczęście że nie było "ciepłych glutów" z MW, bo cierpliwość do tych impotentów intelektualnych już się ludziom skończyła i mogło być nieciekawie.

  • gość 2019-08-26 13:04:50

    Ksiądz jako homo mógł wezwać na pomoc tych z LGBT... a nieeee, bo tam nie ma z kolei pedofili.

  • gość 2019-08-26 13:05:46

    A gdzie tym razem podziali się obrońcy pedofili?

  • gość 2019-08-26 14:09:49


    Ludzie i tak już zmądrzeli, ja musiałbym być prawdziwym dzbanem żeby chodzić z dziećmi np. na msze. Nigdy!

  • Gość - niezalogowany 2019-08-26 14:57:24

    Takich rzeczy nie wolno robic komus dobrze odbilo zeby wieszac buty na plotach przy kosciolach. Wszystko winne Lgbt oraz POZDRAWIAM

  • gość 2019-08-26 16:45:51

    Skoro płot to własność kościoła, to niech przestaną chodzic po domach żebrząc o datki na ich utrzymanie.

  • gość 2019-08-26 16:51:29

    Fajne są te komentarze że to akcja LGBT. Najwięcej homoseksualistów jest m.in. w kościele, więc są oni LGBT. Czyli LGBT zrobiło akcję przeciwko LGBT??? :D

  • Gość - niezalogowany 2019-08-26 17:08:02

    A kiedy zawisną buciki na płotach szkół,aby uczcić dzieci ofiary pedofili nauczycieli?

  • Gość - niezalogowany 2019-08-26 20:45:25

    Zdarzają się ojcowie pedofile, ja nim na całe szczęście nie jestem ....czy na moim płocie też obrońcy czarnych parasolek aborcjonslidci też powieszą dziecięce buciki?

  • Gość - niezalogowany 2019-08-26 20:53:05

    Dane statystyczne mówią że najwięcej pedofili jest wśród nauczycieli WF czy to znaczy że przestaniemy wysyłać dzieci na te lekcje,ludzie ogarnijcie się nie chcecie chodzić do kościoła nie chodźcie i przestańcie obrażać księży choć z pewnością uważacie się za super tolerancyjnych ....

  • Krisuu - niezalogowany 2019-08-26 22:39:29

    Mnie niszczy absurd lewackiej logiki.
    Popieramy aborcję i zabijajmy dzieci a do 9 miesiąca życia mówmy na nie płód, ale z drugiej strony jak coś brońmy ich niewinności przed pedofilami.
    To teraz przytoczę garść argumentów dla wielce oświeconych tolerancyjnych lewaków i miłoś ików lewicy i LGBT.
    Wiele niezależnych badań potwierdza kilka faktów.
    1.Najwięcej przypadków molestowania seksulanego wobec dzieci występuje wśród homoseksualistów.
    2. Jeśli chodzi o przypadki pedofilii wśród wszytkich księży na świecie ta liczba to 2% dewiantow, a np wśród nauczycieli, prawników lub polityków ten procent waha się między 6 a 8%
    Pozdrawiam

  • gość 2019-08-27 00:58:16

    "Dane statystyczne mówią że najwięcej pedofili jest wśród nauczycieli WF..." buhaha... a skąd te dane, z Torunia od biznesmena Rydzyka?

  • gość 2019-08-27 01:04:41

    Krisuu coś się Tobie lekko powaliło od tego obciągania w bramach, bo liczba u księży wynosi ponad 10% do czego przyznał się nawet Watykan. A tak poza tym bucików nie wieszali jacyś sami lewacy (czyt. wyborcy PiS-u) tylko normalne rodziny z dziećmi nie opowiadające się za partiami. Więc następnym razem zanim zrobisz z siebie idiotę większego niż jesteś (chociaż wątpię że można być większym) to wysil to swoje IQ żuka gnojarza i zmuś do myślenia.

  • gość 2019-08-27 01:20:54

    "Podziwiam" tych którzy tak namiętnie bronią pedofili w sutannach argumentując, że pedofile zdarzają się w każdym zawodzie. Halo ziemia! Tylko że te inne zawody nie chrzanią z ambon o miłosierdziu i o Bogu i nie próbują zmuszać naszych dzieci do wierzenia w ich Boga, tym bardziej w szkole do której dziecko uczęszczać musi. Te inne zawody nie podają się za wzór, nie organizują dzieciom wycieczek, nie budują na siłę zaufania wśród rodziców. Porównywanie księża do murarza... gratuluje toku rozumowania. Żal mi waszych dzieci.

  • Gość - niezalogowany 2019-08-28 13:39:50

    Idąc tropem "lewackiej logiki " skoro lekarz w Warszawie zmolestowal dziecko powinieneś jeden z drugim iść do swojego rodzinnego i go zwyzwać od zbokow i pedofili jak miało to miejsce tej niedzieli w parafii na zielonej dolinie gdzie zwykła bojówka przeciwników kościoła zaatakowała proboszcza i go zwyzywała

  • Gość - niezalogowany 2019-08-28 13:46:04

    Czy do waszych pustych łbów dotrze w końcu, że nikt nie broni księży pedofilii tylko bronimy księży którzy nimi nie są a są bezpodstawnie o to oskarżani.
    Swoją drogą kto ustanowił prawo skazujących pedofilii na 2 lata więzienia w zawieszeniu na 5? Spójrzcie do neta wysilcie się i bzdur nie opowiadajcie .....

  • gość 2019-08-29 00:25:18

    Aaaa... bronicie tych którzy nie są (być może jeszcze) oskarżeni, a tamci są bezpodstawnie... buhaha... Sami najpierw poznajcie nauki Chrystusa a dopiero później bierzcie się za obronę czegoś, czego w chwili obecnej kompletnie nie rozumiecie. Wielcy "katolicy" obchodzący święta typu Wielkanoc przy piwku lub flaszce. A tak poza tym to skoro ksiądz z zielonej doliny reprezentuje "kościół", którego arcybiskup wbrew naukom Chrystusa czy Jana Pawła drugiego obraża ludzi innych wyznań czy orientacji słowami typu "tęczowa zaraza", to inni powinni mieć prawo obrażać jego, prawda? I nie było tam żadnej bojówki. Skoro nazywasz ludzi nie powiązanych z polityką, mających rodziny, dzieci bojówkami, to jednak pusty łeb jest Twoim znakiem rozpoznawczym :D

  • Gość - niezalogowany 2019-08-29 11:50:43

    Tak tak sami niezwiązani z polityką zupełnie jak gersdorf co tylko świeczkę trzymała bo było ciemno i hartwich też politycznie nie występowała w proteście niepełnosprawnych

  • Gość - niezalogowany 2019-08-29 12:07:31

    Może nie jest tęczową zarazą chłop trzymający na smyczy drugiego z gołą pupą paradujących ulicami i domagający się akceptacji i podziwu? Gdzie tu widzisz człowieku obrazę ewentualnie tych którzy są zmuszani to tego niewybrednego widoku

  • gość 2019-08-29 12:29:42

    To pokaż mi z rodzin które uczestniczyły w akcji chociaż jedną osobę związaną z jakąkolwiek partią, rychem czy czymś inyym, no czekam :D A może nie są czarną zarazą księża postępujący wbrew naukom Chrystusa, gwałcący dzieci czy chlejący? A może nie są obrońcami pedofili tłuki które tak namiętnie stają w obronie tej czarnej zarazy?

Dodajesz jako: |