Jarek Hampel w policyjnym spocie o bezpieczeństwie [VIDEO]

Życie Piły 10/09/2019 20:28

„Zawsze zachowuj szczególną ostrożność. Ceń swoje zdrowie i życie” - apeluje do motocyklistów Jarosław Hampel. Żużlowiec wziął udział w kampanii Komendy Powiatowej Policji w Pile i wystąpił w filmie skierowanym do motocyklistów.

O inicjatywie Komendy Powiatowej Policji w Pile informowaliśmy w Życiu Piły w połowie lipca. W filmie z udziałem jednego z najlepszych polskich żużlowców policja zwraca uwagę na bezpieczeństwo w ruchu drogowym, głównie pod kątem motocyklistów.

 

ZOBACZ WIĘCEJ: Hampel kręci z policją. Powstają spoty o bezpieczeństwie [ZDJĘCIA]

 

Policjanci liczą, że przekaz kierowany bezpośrednio od Jarosława Hampela ma większe szanse dotrzeć do tych, do których jest adresowany.

Jarek to doskonały przykład człowieka, który wybrał sport - realizację swojej pasji i tego co kocha. On też jest najlepszą osobą, do tego by mówić o bezpieczeństwie i zagrożeniach, jakie czyhają na motocyklistów. On po prostu zna się na tym bardzo dobrze

- mówi Komendant Powiatowy Policji w Pile, insp. Sebastian Cichocki.

Sam Jarosław Hampel zapewnia, że do udziału w kampanii nie trzeba go było długo namawiać i że przystąpił do tej inicjatywy z pełnym przekonaniem.

Robię to z pełnym przekonaniem i pełną odpowiedzialnością, żeby przestrzegać nie tylko motocyklistów, ale wszystkich uczestników ruchu

- mówi Jarosław Hampel.

We wtorek 10 września pilska policja zaprezentowała przygotowany na potrzeby kampanii spot. 

Zawsze zachowuj szczególną ostrożność. Jeśli chcesz się ścigać - zrób to na torze. Nie bądź naiwny i ceń swoje zdrowie oraz życie. Masz je tylko jedno. Motocyklisto! Bądź zawsze czujny i bardzo rozważny, bo śmierć czeka na drodze

- apeluje i przestrzega w spocie Jarosław Hampel.

Film "Motocyklisto - bądź bezpieczny" powstał we współpracy Komendy Powiatowej Policji w Pile z Jarosławem Hampelem i klubem żużlowym Polonia Piła.

video: Komenda Powiatowa Policji w Pile

Jarek Hampel w policyjnym spocie o bezpieczeństwie [VIDEO] komentarze opinie

  • Gość - niezalogowany 2019-09-11 02:40:24

    Policyjny Opel insygnia dachował. Kilka aut bmw rozbite przez kiepskie umiejętności kierowców z Policji. No ten spot idealny tylko dla kogo?

Dodajesz jako: |


Ogłoszenia PREMIUM

Chcesz coś sprzedać lub kupić, oferujesz usługi, szukasz pracownika lub pracy?

Dodaj swoje drobne ogłoszenie w naszym serwisie. Zapraszamy!

Dodaj ogłoszenie
Reklama
 Reklama