WYBORY PARLAMENTARNE 2019, Jarosław Kaczyński przyjedzie Piły - zdjęcie, fotografia
Życie Piły 09/09/2019 18:16

Za kilka dni do Piły przyjedzie prezes Prawa i Sprawiedliwości, Jarosław Kaczyński.

Jarosław Kaczyński będzie gościem konwencji okręgowej Prawa i Sprawiedliwości. Konwencja odbędzie się w sobotę, 14 września w Auditorium Maximum Państwowej Uczelni Stanisława Staszica w Pile. Wstęp - tylko dla zaproszonych gości.

Informację o wizycie w Pile Jarosława Kaczyńskiego opublikował na swoim profilu na Facebooku poseł Marcin Porzucek.

W miniony weekend na konwencji programowej PiS w Lublinie premier Mateusz Morawiecki wymienił Piłę w kontekście zapowiadanego przez Prawo i Sprawiedliwość funduszu stu obwodnic.

 

ZOBACZ WIĘCEJ: PiS zapowiada fundusz stu obwodnic. Premier mówi o budowie obwodnicy Piły [VIDEO]

 

Wybory parlamentarne odbędą się 13 października.

 

Informacje o jesiennych wyborach znajdziecie też w specjalnym serwisie Życia Piły: Wybory Parlamentarne 2019.

 

fot. Życie Piły (archiwum)
 

Jarosław Kaczyński przyjedzie do Piły komentarze opinie

  • Miroslaw07 - niezalogowany 2019-09-09 19:42:00

    A po jakiego licha tu do Piły się pcha?
    Więcej obiecanek bez pokrycia?

  • Gość - niezalogowany 2019-09-09 19:48:21

    Do Mirosław: Po takiego licha, że są tu ludzie, którzy go lubią i cenią i chcą się z nim spotkać. Tak trudno to zrozumieć? To tylko czerwone lub koalicyjne zaproszenia mają wartość? A myślę, że więcej ma do przekazania niż Ty w swoim komentarzu

  • W.Gość - niezalogowany 2019-09-09 19:51:31

    Dla mnie to fantastyczna wiadomość

  • Jarek - niezalogowany 2019-09-09 21:29:53

    Super;)

  • gość 2019-09-09 22:03:51

    Pewnie autobusy z zwolennikami przyjadą za nim Niech podadzą miejsce chętnie go ,,przywitam\'\'

  • gość 2019-09-09 22:13:31

    do gość: chyba coś Ci sie pomyliło koleszko, to nie elgiebetowskie spotkania nawiedzonych czupiradeł, na które zwożone są chordy ludzi z całej Polski, więc pudło...

  • Gość - niezalogowany 2019-09-09 22:26:35

    Najgorsze co Pilan może spotkać

  • gość 2019-09-09 23:02:09

    do Gość - niezalogowany: czemu tak sądzisz?

  • Krzysztof - niezalogowany 2019-09-09 23:12:17

    Wreszcie. Długo wyczekiwana wizyta.

  • Joker - niezalogowany 2019-09-09 23:43:06

    Według niektórych wartość mają tylko czerwoni i tęczówki. Prezes ma swoją wizję kraju którą realizuje, a która jest dobrem obywateli. A nie tych by żyło się lepiej.

  • Gość - niezalogowany 2019-09-10 08:33:26

    Jarek przyjeżdżaj trzeba zwalczyć tą czerwoną zarazę w Pile

  • jan z dobrzycy - niezalogowany 2019-09-10 09:36:55

    do Joker - a jaka to wizja? Rozdawanie pieniędzy kosztem wzrostu inflacji, spadku inwestycji, zastoju choćby w budowie dróg? Bardzo krótkoterminowa wizja kraju, na najbliższe 2-3 lata, aby zaspokoić swoje kompleksy. Przyjdzie czas na spłatę tych obietnic i wtedy będzie lament.

  • gość 2019-09-10 09:47:15

    Janie z Dobrzycy, może warto czasem sięgnąć po inne źródło informacji niż TVN czy GW? https://alebank.pl/fenomenalny-wzrost-inwestycji-przedsiebiorstw-w-i-kw-2019-r/

  • jan z dobrzycy - niezalogowany 2019-09-10 10:18:19

    do gość - dzięki za cenne źródło. Na tym samym portalu:
    https://alebank.pl/bardzo-wysoka-placa-minimalna-pograzy-rynek-pracy/?id=297163&catid=625&cat2id=28090

  • gość 2019-09-10 12:04:54

    To jest prawda większość polityków nie dorasta mu do pięt. A mi żyje się lepiej , łatwiej . Pracuję -dostaję ale też się do tego dokładam
    Taki miód malina ,rarytas był jak po rządziło? ? to ja w innym kraju żyłam. Kradniemy dla siebie -sorry taki mamy klimat.

  • gość 2019-09-10 12:09:51

    Jestem za, dobrze że przyjeżdża jak komuś nie pasi to nie musi iść na spotkanie. Politycy po przyjechaliby ale nie ma powodzi i nie ma gdzie się lansować.

  • gość 2019-09-10 12:27:02

    Towarzysz Breżni.. tfu Kaczyński będzie w Pile!!! Lewactwo świętuje! Szykujmy czerwone sztandary na cześć naszego przywódcy!

  • gość 2019-09-10 12:29:23

    Ciekawe czy poda rękę Heniowi, temu który napisał ksiazkę "W szponach władzy" krytykującą PiS i Kaczyńskich. Ale by jaja były. Albo Eligiuszowi, temu z nadania Henia.

  • gość 2019-09-10 15:39:00

    Janie z Dobrzycy, różnica jest taka, że w tym drugim artykule są dywagacje o przyszłości, a ten pierwszy jest o faktach, a te są zupełnie inne niż wygłosiłeś w swoim pierwszy wpisie. Ja nie wiem jak wzrost płacy minimalnej wpłynie na rynek pracy, opinie ekspertów nie są jednoznaczne.

  • gość 2019-09-10 22:12:41

    Nie przyjedzie bo dziś się w sądzie nie stawił, więc pewnie chory. I całe szczeście. Precz z komuną, precz z PiS!

  • jan z dobrzycy - niezalogowany 2019-09-10 22:16:40

    Do gość - nie trzeba mieć doktoratu z ekonomii, aby przewidzieć że nastąpi wzrost cen produktów i usług tych przedsiębiorstw, na pokrycie zwiększonych kosztów zatrudnienia. Skądś te pieniądze na podwyżki trzeba wziąć. Już nie wspominam o podwyżkach minimalnej składki ZUS dla przedsiębiorców.
    Ale zostawmy tematy ekonomiczne z boku, skoro ten cały PiS jest taki wspaniały to dlaczego: mamy lekcje w przepełnionych szkołach średnich do 19, coraz większe kolejki do lekarzy, coraz mniej dróg oddanych do użytku itd. itd...

  • gość 2019-09-11 08:16:39

    wow ! jego ekscelncja we własnej osobie w naszych skormnych progach. animalsi , zdradzieckie mordy, zomowcy , gorszy sort, resortowe dzieci z niecierpliowością czekają na przyjazd I sekretarza KC PIS

  • Joker - niezalogowany 2019-09-11 10:25:35

    Do Jan z Dobrzycy. Panie Janie, nie wiem jak teraz to wygląda, ale w roku ok 2000 w pilskich średnich szkołach zajęcia też trwały do godz ok 19:30 np. mechanik - moi koledzy mieli tak długo zajęcia, ja w budowlance miałem zajęcia do godz ok 17:00 (nie codziennie), także to nie nowość.

  • Marek - niezalogowany 2019-09-11 14:54:06

    WITAMY PANA JAROSŁAWA I BARDZO NAS CIESZY WIZYTA PANA W PILE..CHOĆ PIŁA JEST ZDOMINOWANA PRZEZ MAFJĘ PEOWSKO ZŁODZIEJSKĄ TO CIESZYMY SIĘ Z PANA WIZYTY..MAMY NADZIEJĘ ŻE BANDA PEOWSKA ZOSTANIE ROZLICZONA W NASTĘPNEJ KADENCJI

  • MAX - niezalogowany 2019-09-11 14:56:07

    Witamy Panie Jarosławie w Pile rządzoną przez PRZESTĘPCZĄ ORGANIZACJĄ PO. Czas pozbyć sie PEOWCÓW z Piły

  • Max - niezalogowany 2019-09-11 14:56:31

    Witamy Panie Jarosławie w Pile rządzoną przez PRZESTĘPCZĄ ORGANIZACJĄ PO. Czas pozbyć sie PEOWCÓW z Piły

  • Derek - niezalogowany 2019-09-11 14:57:24

    Tylko PIS nigdy więcej Przestępczej Organizacji PO

  • ON - niezalogowany 2019-09-11 15:10:04

    To bardzo mądry człowiek, bardzo dobrze że będzie u nas w Pile. Faktycznie oni jak mówią tak robią i wbrew wszystkim defetystą z Piły to mam nadzieję że wyjdziemy w końcu z tego lewackiego trendu który się utrzymuje w naszym mieście. Jeśli ktoś choć trochę interesuje się naszym krajem i śledzi współczesne wydarzenia a do tego potrafi wiązać fakty to wie że cała ta lewacka horda myśli tylko o sobie. I takie są fakty.

  • jan z dobrzycy - niezalogowany 2019-09-11 16:09:44

    do Joker - teraz wygląda to tak, że lekcje trwają do 18:45 i to właśnie we wspomnianym mechaniku, a kolejnego dnia rozpoczynają się o 8:00 - plan jednego z członków mojej rodziny, który dojeżdża do szkoły z sąsiedniej gminy.
    No, ale jeśli tak wygląda postęp wg. PiS, aby uczniom było coraz lepiej i uczyli się efektywniej, to ja dodam im otuchy tym, że w 4 kl. SP miałem zajęcia do 18:00, a w latach 20 XXw. w Polsce panował analfabetyzm :)

  • antyPiS - niezalogowany 2019-09-11 23:11:13

    Piła - miasto wolne od populizmu PiS. Zakłamanie, rozdawanie nie swojej kasy. Największe argumenty troli z tego portalu to odwołanie do lewicy. Zero konkretu a Kaczyńskiemu życzę dużo zdrowia aby zdążył przed Trybunał Stanu.

  • Gość - niezalogowany 2019-09-12 14:49:56

    Niech nie zapomni odwiedzic byly Mec pila

  • gość 2019-09-12 19:52:32

    Nie chcemy tu czerwonej zarazy z PiS!

  • Fliper - niezalogowany 2019-09-13 22:15:11

    Sluchajcie gdzie i o ktorej

  • Jola - niezalogowany 2019-09-14 20:21:41

    Powiem takJarus był przemowę przeczytał z kartki i pojechał

  • Jola - niezalogowany 2019-09-14 20:26:12

    Najbardziej żal tych ludzi którzy go słuchali jak Boga żenada śpiewali mu 100 lat a co on kurczę urodziny dzisiaj miał ludzie jesteście chorzy.

Dodajesz jako: |


Ogłoszenia PREMIUM

Chcesz coś sprzedać lub kupić, oferujesz usługi, szukasz pracownika lub pracy?

Dodaj swoje drobne ogłoszenie w naszym serwisie. Zapraszamy!

Dodaj ogłoszenie