[JEDNO ZDJĘCIE], [JEDNO ZDJĘCIE] Upał - zdjęcie, fotografia
Życie Piły 12/06/2019 18:59

W Życiu Piły znajdziecie najważniejsze informacje, zapowiedzi najciekawszych wydarzeń, zdjęcia i relacje video. Dokumentujemy też zwykłe, codzienne życie Piły i regionu. Czekamy na Wasze zdjęcia!

W serwisie [JEDNO ZDJĘCIE] publikujemy pojedyncze kadry z Piły i regionu.

Zdjęcie, które publikujemy dziś zostało wykonane w środę, 12 czerwca 2019 na placu Zwycięstwa w Pile. Około godziny 15.00 termometr na zegarze Philipsa wskazywał 33 stopnie Celsjusza.

Czekamy na Wasze zdjęcia! Mogą to być fotografie przedstawiające ciekawe wydarzenia, zjawiska, krajobrazy lub sytuacje, które napotykacie spacerując po Pile lub innych miastach i miejscowościach naszego regionu. Najciekawsze zdjęcia będziemy publikować w portalu Życie Piły.

Zdjęcia, które chcecie pokazać innym czytelnikom Życia Piły przesyłajcie na adres kontakt@zycie.pila.pl, w temacie wpisując: JEDNO ZDJĘCIE. W treści wiadomości napiszcie też krótko kiedy i gdzie to zdjęcie zostało zrobione i co przedstawia.

 

Przesłanie fotografii oznacza wyrażenie zgody na jej publikację w portalu Życie Piły i na naszych profilach w mediach społecznościowych. W wiadomości zaznaczcie też jak mamy podpisać autora zdjęcia (imię i nazwisko, pseudonim). 

Zachęcamy Was też do śledzenia Życia Piły w mediach społecznościowych. Jesteśmy na FacebookuInstragramie i Twitterze.

[JEDNO ZDJĘCIE] Upał w Pile komentarze opinie

Dodajesz jako: |


Ogłoszenia PREMIUM

Chcesz coś sprzedać lub kupić, oferujesz usługi, szukasz pracownika lub pracy?

Dodaj swoje drobne ogłoszenie w naszym serwisie. Zapraszamy!

Dodaj ogłoszenie
Reklama
 Reklama