Kenijczyk zwycięzcą 29. Półmaratonu Signify Philips [ZDJĘCIA]

BIEGI, Kenijczyk zwycięzcą Półmaratonu Signify Philips [ZDJĘCIA] - zdjęcie, fotografia
Życie Piły 08/09/2019 16:48

Kenijczyk Cosmas Kyeva wygrał tegoroczny, 29. Półmaraton Signify Philips w Pile. W niedzielne przedpołudnie ulicami Piły przebiegło prawie 2700 osób.

Zwycięzca tegorocznego biegu, Kenijczyk Cosmas Kyeva dotarł na metę z czasem 01:02:51. Drugi linię mety - z czasem 1:03:44 - przekroczył Tulu Mulu Juma, a trzeci był Polak Artur Kozłowski, który pokonując trasę pilskiego półmaratonu z czasem 1:03:56 zdobył tytuł Mistrza Polski w Półmaratonie. Wśród kobiet najszybsza była Aleksandra Lisowska z czasem 1:12:45.

Wyniki i aktualne informacje z tegorocznego Półmaratonu Signify Philips znajdziecie na oficjalnej stronie internetowej biegu.

fot. Życie Piły

Reklama

Kenijczyk zwycięzcą 29. Półmaratonu Signify Philips [ZDJĘCIA] komentarze opinie

  • gość 2019-09-10 10:23:57

    Oczywiście gratuluję wszystkim. Mam natomiast pytanie czy nie dziwnym jest fakt że, gdy komisja antydopingowa zgłasza iż będzie badała zawodników po biegu Kenijczycy się wycofają z zawodów , a gdy nie ma komisji Kenijczycy biegają i wygrywają. Wiadomo mają dobrze przystosowane organizmy, tyle że startują oni praktycznie co tydzień w innym maratonie i wygrywają, a to już nie jest normalne, bo nikt bez środków wspomagających nie dał by rady przy takim cyklu startowym. Doszły mnie słuchy iż ponoć bogaci europejczycy ściągają Kenijczyków, i proponują im mieszkania , wyżywienie w zamian za starty w biegach maratońskich, nie tylko Polskich ale i europejskich, gdzie w Polsce można wygrać nawet 10 tys. zł, a w innych krajach europy nawet więcej. 4 starty w miesiącu 40 i więcej tys. w kieszeni. Ktoś musi sprawdzić ten proceder.

  • arek - niezalogowany 2019-09-10 10:30:07

    Dobry biznes heh

  • Janek - niezalogowany 2019-09-10 10:36:01

    heh ciekawe. A ja mam też pytanie podczas biegu gościu chodził w kolorach tęczy, macie go na 3 czy 4 zdjęciu. Co to miało być promocja LGBT bo widzę ze się coś tym popier.......oleńcom z PO pomyliło, celebrować zboczenie w święto sportu.

  • gość 2019-09-10 12:11:58

    Ludzie wyjęzdżający z parkingów osiedlowych wjeżdżali wprost na maratończyków, zero znaków czy pilnujących organizatorów. Masakra jakaś. Nie wiem kto to organizował.

  • gość 2019-09-10 12:22:33

    Nie wiem kto to organizował, ale kierowcy wjeżdżający w maraton ze względu na brak zakazu z ulic osiedlowych, policjanci kierujący ruchem nie będący z Piły i nie potrafiący udzielić informacji jak dojechać w dane miejsce... wstyd!

  • gość 2019-09-10 13:23:36

    Masakra sam widziałem te niedociągnięcia czasami nawet ludzie musieli biegaczom pokazywać jak idzie trasa bo by źle skręcili. Gościu wyjechał z osiedla autem i krążył od jednego szlabany do 2 bo chciał przejechać, a przejazd zamknięty policjant zamiast mu powiedzieć że nie da rady przejechać bo jest bieg to go przepościł i mówi że tam prosto i pana przepuszczą. A potem były auta na trasie biegu. Nie rozumiem dlaczego kierowcy się burzą co roku jest organizowany bieg, macie informacje parę miesięcy wcześniej o przebiegu trasy itd.

  • gość 2019-09-10 22:15:46

    Jakie informacje? Do mnie żadna informacja nie dotarła. Nikt mnie nie powiadomił ani listownie, ani telefonicznie, ani osobiście. Wyszedłem w niedziele, wsiadłem do auta aby pojechać na grzyby. Wyjeżdżam z osiedla na Al. Powstańców Wlkp. a tu mi na maskę jacyś ludzie pod prąd biegną. No to trąbiłem i jechałem dalej. NIKT MNIE O NICZYM NIE POWIADAMIAŁ!

  • gość 2019-09-10 22:27:18

    kurde gościu co roku masz, pod koniec 1 tygodnia września w weekend zapisz sobie.

Dodajesz jako: |