21°C bezchmurnie

Kibice mobilizują się przed meczem Polonii ze Startem Gniezno. Mamy bilety!

ŻUŻEL, Kibice mobilizują przed meczem Polonii Startem Gniezno bilety! - zdjęcie, fotografia

W niedzielę, 12 sierpnia na torze przy ul. Bydgoskiej Euro Finannce Polonia Piła podejmie zespół Car Gwarant Start Gniezno. Mamy bilety na ten mecz.

- Polonia do tego meczu przystąpi z ambicjami. Zawodnicy chcą pokazać, że w obliczu problemów organizacyjnych to rywalizacja sportowa jest najważniejsza. Wygrana nie tylko udowodni, że w trudnych chwilach drużyna potrafi być razem, ale też przedłuży matematyczne szanse na uniknięcie baraży, bo mimo, że jest to w tym momencie mało prawdopodobne, to jednak realne. W sporcie nie takie rzeczy przecież miały miejsce - mówią działacze Polonii Piła. - Potrzebne jest wyjątkowe wsparcie kibiców, wsparcie, które da skrzydła i zawodnikom i działaczom do dalszego ratowania Polonii - dodają.

I rzeczywiście wśród kibiców widać mobilizację. W piątek w kilku miejscach w Pile pojawiły się "zaproszenia" na stadion.

Mecz Euro Finannce Polonia Piła - Car Gwarant Start Gniezno - na torze przy ul. Bydgoskiej w Pile - w niedzielę, 12 sierpnia o 16.00. - W związku z odwołaniem meczu Euro Finannce Polonia Piła - Arge Speedway Wanda Kraków i brakiem oficjalnej informacji dotyczącej ewentualnego nowego terminu meczu, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom kibiców informujemy, że na niedzielny mecz z Car Gwarant Start Gniezno będzie można wejść za okazaniem biletu na mecz z Wandą. W związku z różnicą ceny biletów kibice posiadający bilety na mecz z Krakowem otrzymają bezpłatne programy zawodów - informuje Polonia Piła.

Mamy dla Was bilety na to spotkanie. Napiszcie jak chcecie kibicować Polonii. Na Wasze maile (z tematem: Polonia Piła) czekamy pod adresem [email protected] do soboty 11 sierpnia, do godziny 18.00. Autorów najciekawszych wiadomości nagrodzimy biletami na mecz. Zwycięzców o wygranej powiadomimy w osobnych mailach.

Awizowane składy na niedzielny mecz:
Euro Finannce Polonia Piła
9. Tomasz Gapiński
10. Adrian Cyfer
11. Rafał Okoniewski
12. Pontus Aspgren
13. Thomas H. Jonasson
14. Patryk Fajfer
15.

Car Gwarant Start Gniezno
1. Jurica Pavlic
2. Marcin Nowak
3. Kim Nilsson
4. Oliver Berntzon
5. Adrian Gała
6.
7. Maksymilian Bogdanowicz


Kibice mobilizują się przed meczem Polonii ze Startem Gniezno. Mamy bilety! komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na zycie.pila.pl