PILNE

Kolejne kontrakty w PTPS [ZDJĘCIA]

SIATKÓWKA, Kolejne kontrakty [ZDJĘCIA] - zdjęcie, fotografia
Życie Piły 17/08/2018 16:30

Pilskie Towarzystwo Piłki Siatkowej podpisało kolejne kontrakty z zawodniczkami, które w sezonie 2018/2019 będą grały w drużynie Enea PTPS Piła.

Najnowszy "nabytek" PTPS to 27-letnia Aleksandra Trojan, zawodniczka występującą na pozycji środkowej. Trojan grała m.in. w BKS Aluprof Bielsko-Biała gdzie zadebiutowała na ekstraklasowych parkietach. W barwach BKS-u występowała przez kolejne cztery sezony. W sezonie 2017/2018 reprezentowała Impel Wrocław.

W sierpniu do drużyny Enea PTPS Piła dołączyła też inna środkowa, 22-letnia Julia Piotrowska. - Julia Piotrowska swoją karierę rozpoczęła w zespole Gedanii Gdańsk. W sezonie 2014/2015 przeniosła się do zespołu Atomu Trefl Sopot, z którym zdobyła Mistrzostwo Młodej Ligi Kobiet. Na boiska najwyższej klasy rozgrywkowej wkroczyła w 2015 roku w barwach KSZO Ostrowiec Świętokrzyski, w którym występowała przez kolejne dwa sezony. W poprzednim sezonie dołączyła do zespołu wicemistrzyń Polski – Grot Budowlanych Łódź, z którym sięgnęła po Superpuchar Polski, Puchar Polski oraz brązowy medal w rozgrywkach Ligi Siatkówki Kobiet - informuje PTPS.

Na początku sierpnia pilski klub poinformował też, że po trzech sezonach przerwy do drużyny Pilskiego Towarzystwa Piłki Siatkowej wraca wychowanka PTPS - przyjmująca Natalia Sroka.

Przypomnijmy - nowym trenerem pilskiego zespołu będzie 41-letni Hiszpan, selekcjoner reprezentacji Grecji, Guillermo Naranjo Hernandez. Klub podpisał już też kontrakty z przyjmującą Olgą Strantzali i libero Karoliną Portalską. Umowę z PTPS przedłużyła również libero, Anna Pawłowska. Po ośmiu sezonach do Piły wraca także Klaudia Kaczorowska. W barwach PTPS w sezonie 2018/2019 grać będą również atakująca, Marharyta Azizova i środkowa Kamila Kobus.

Kolejne kontrakty w PTPS [ZDJĘCIA] komentarze opinie

Dodajesz jako: |


Ogłoszenia PREMIUM

Chcesz coś sprzedać lub kupić, oferujesz usługi, szukasz pracownika lub pracy?

Dodaj swoje drobne ogłoszenie w naszym serwisie. Zapraszamy!

Dodaj ogłoszenie
Reklama
 Reklama