18°C umiarkowane opady deszczu

Łapała „stopa” - złapała ją policja

POLICJA, Łapała „stopa” złapała policja - zdjęcie, fotografia

Policjanci zatrzymali 28-letnią pilankę poszukiwaną za kradzież z włamaniem. Kobieta wpadła w ręce policji, gdy próbowała złapać „stopa”. W ostatnim czasie mundurowi zatrzymali kilka poszukiwanych osób.

Policja zainteresowała się 28-latką po sygnałach od mieszkańców Szydłowa. - Funkcjonariusze otrzymali informację o podejrzanej kobiecie, która porusza się po gminie Szydłowo na tzw. "stopa" i natychmiast udali się w rejon, gdzie ostatnio widziano kobietę. Po wylegitymowaniu okazało się, że jest to 28-letnia mieszkanka Piły poszukiwana za przestępstwo kradzieży z włamaniem - relacjonuje sierż. sztab. Jędrzej Panglisz z Komendy Powiatowej Policji w Pile.

Kobieta trafiła do policyjnego aresztu. Za kratkami najbliższy czas spędzi też sześciu mężczyzn, których na przełomie czerwca i lipca zatrzymali policjanci z Szydłowa. - Wszyscy ukrywali się przed organami ścigania na terenie gminy Szydłowo. Za trzema osobami wydane był listy gończe. Poszukiwani byli m.in. między innymi za kradzieże z włamaniem, znęcanie, przestępstwa narkotykowe oraz jazdę pod wpływem alkoholu i środków odurzających - dodaje Jędrzej Panglisz.

 

fot. Policja (zdjęcie ilustracyjne)

Miejsce zdarzenia mapa Piła


Łapała „stopa” - złapała ją policja komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na zycie.pila.pl