„Legalna Aborcja, teraz”. Dziś manifestacja w Pile

POLITYKA, „Legalna Aborcja teraz” Dziś manifestacja - zdjęcie, fotografia
03/10/2018 10:37

Ogólnopolski Strajk Kobiet rozpoczyna kampanię pod hasłem „Legalna Aborcja, teraz”. 3 października odbędą się manifestacje w wielu miejscach w kraju, również w Pile.

Manifestacje organizowane są w drugą rocznicę tzw. "Czarnego Poniedziałku" - Ogólnopolskiego Strajku Kobiet.

- Zaczynamy kampanię na rzecz legalnej, bezpiecznej, darmowej aborcji. Od teraz aż do skutku - informuje Ogólnopolski Strajk Kobiet. - Nie państwo, nie lekarz, nie sędzia, nie rodzina, nie nauczycielka, nie Kościół - to my decydujemy, bo to jest nasze prawo - dodają działaczki OSK.

Pilska manifestacja odbędzie się na deptaku przy ul. Śródmiejskiej w środę, 3 października o 17.30.

fot. Życie Piły (archiwum)

Reklama

„Legalna Aborcja, teraz”. Dziś manifestacja w Pile komentarze opinie

  • didimus - niezalogowany 2018-10-03 11:46:06

    hmmm, no ręce opadają na te lewackie pomysły, aborcja na życzenie i na koszt NFZ, a ludzie na operację czekają latami. Ja bym im to dał, pewnie, ale najbliższe wolne terminy za rok najprędzej, HA HA!!! :) niech mają a co. Swoją droga trzymaie kur czy zwierząt futerkowych w klatkach i ich zabijanie to barbarzyństwo wg lewaków, no ale aborcja na życzenie jest już spoko... i to w czasach powżechnej i taniej antykoncepcji, gdzie tu logika? nie ma, lewacy gardzą logiką, niestety...

  • witcher - niezalogowany 2018-10-03 13:35:22

    prawo do aborcji prawem kobiet i prawem człowieka,nie chcesz jej wykonywać to nie wykonuj,tak jak in vitro czy stosowania antykoncepcji i wara ci narzucać komuś,coklowiek !

  • gość 2018-10-03 14:29:29

    To, że zakazujecie kobietom decydować świadczy o tym, że macie je za debilki, które będę biegać na skrobanki jak na zakupy. Idźcie do swoich dziewczyn, żon, córek, przyjaciółek... i powiedzcie- jesteście debilkami, my będziemy wam mówić co macie robić.

  • gość 2018-10-03 16:09:48

    Czy prawa człowieka nie obowiązują dzieci poczętych? Czy to są jakieś robaki czy ludzie?

  • gość 2018-10-03 16:14:58

    Lewactwo cechują bardzo osobliwe poglądy. Podnoszą larum z powodu wycinania drzew, polowania to dla nich największa zbrodnia, podobnie jak hodowla zwierząt futerkowych bądź klatkowy chów kur. Tymczasem życie ludzkie ma być unicestwiane, bo tak im się podoba, w imię praw... człowieka. PARANOJA!!!

  • witcher - niezalogowany 2018-10-03 17:44:25

    ,,prawactwo"cechuje,osobliwy pogląd,że zarodek to człowiek i trzeba go chronić bardziej niż urodzone już dziecko,które bez skrupułów można dać jakiemuś klesze do zabawy,za co,jak sprawa się wyda,będzie przeniesiony,co najwyżej do innej parafii albo na Dominikanę,za to do piekła pójdą wszyscy,którzy pójdą na,,Kler"

  • gość 2018-10-03 19:07:39

    Nie trzeba na lewo i prawo dawać wtedy nie będzie trzeba zabijać

  • gość 2018-10-03 19:09:18

    To postęp,cywilizowany świat ??? ja pier....

  • agata - niezalogowany 2018-10-03 19:12:15

    Kobiety mówią moje ciało i mogę robić z nim co chcę.. Proponuje wyjąć sobie żołądek i go zjeść ,jutro wątróbkę a potem serduszko -możesz bo twoje czemu nie

  • gość 2018-10-03 19:14:38

    Tania antykoncepcja, dostępna a te wolą zabijać - bo to ich prawo prymitywizm w całej odsłonie

  • alicja - niezalogowany 2018-10-03 19:16:50

    Proponuję do UE lecieć na skargę ,że u nas nie tak łatwo można zrobić skrobankę. Timmersman czeka

  • Pyta - niezalogowany 2018-10-03 19:51:11

    Czy kobiety powinny mieć takie same prawa jak ludzie?

  • w - niezalogowany 2018-10-04 11:35:55

    ,,alicja",na suchość pochwy są leki,łatwo dostępne w aptece