Markowe, ale nielegalne. Pilanka handlowała podrobioną odzieżą

POLICJA, Markowe nielegalne Pilanka handlowała podrobioną odzieżą - zdjęcie, fotografia
Życie Piły 07/11/2019 15:01

25-letnia mieszkanka Piły odpowie za sprzedaż podrabianej odzieży znanych marek.

Kobietę - w jej mieszkaniu - zatrzymali policjanci z wydziału do walki z przestępczością gospodarczą z pilskiej komendy oraz funkcjonariusze Krajowej Administracji Skarbowej z Piły.
 

Mieszkanka Piły sprzedawała odzież, która ma bezprawnie użyte znaki i nazwy zastrzeżone przez producenta. Podczas przeszukania mieszkania policjanci z celnikami zabezpieczyli 120 sztuk podrabianej odzieży

- informuje podkom. Żaneta Kowalska z Komendy Powiatowej Policji w Pile.

Zatrzymanej kobiecie grozi grzywna, kara ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności do dwóch lat.

fot. Komenda Powiatowa Policji w Pile

Markowe, ale nielegalne. Pilanka handlowała podrobioną odzieżą komentarze opinie

  • gość 2019-11-07 17:17:52

    A BARANY KUPOWAŁY JAKO ORGINALNE.

  • gość 2019-11-07 17:58:00

    A barany kupują odzież nike czy adidas mimo że wyglądają w niej jak przez okno

  • Gość - niezalogowany 2019-11-08 12:13:57

    Wiekszosc tak sprzedaje teraz i co tutaj sie dziwic. Pelno ogloszen na internecie.Niech wezma sie za wszystkich albo zostawia ich w spokoju.

  • CBŚ - niezalogowany 2019-11-08 23:49:04

    Niech się zamja pedofilami a nie biorą siie zaa ludzi którzy chcą sobie zarobić pieniądz nikomu przy tym nic złego nie robiąc polska policja!! Fuck the Police!!!

  • Gość hhhh - niezalogowany 2019-11-11 23:47:45

    Niech się oni wezmą do łapania pedofilów i złodziej a nie o ciuchy się czepiają szukają premi na święta he he . Bo widać że nie mają co robić

  • Gucio - niezalogowany 2019-11-15 04:02:03

    Niech jusz dadzo spokoj tym chandlarzom. Zarobic chcom uczciwie. Nie lepiej latajom za złodziejem rowera co mi ukrat ktos z pod klatki na weglowej. Sodoma i kalwaria stymi policjantami jezd.

  • Gość - niezalogowany 2019-11-15 07:52:29

    Nikt nikogo nie zmuszał do kupowania. Kto chciał to kupował. Mają problem po rynkach stoi ich wielu z taką odzieżą. Ja też wolę tańsze ale więcej. Wielka afera.

Dodajesz jako: |


Ogłoszenia PREMIUM

Chcesz coś sprzedać lub kupić, oferujesz usługi, szukasz pracownika lub pracy?

Dodaj swoje drobne ogłoszenie w naszym serwisie. Zapraszamy!

Dodaj ogłoszenie