„Miłego dnia”. Młodzież Pilska poprawia humor kierowcom [VIDEO]

Życie Piły 21/08/2019 21:47

Czterech chłopaków z Piły postanowiło poprawić humor kierowcom przejeżdżającym przez Zieloną Dolinę i Jadwiżyn. Pozdrowieniem i życzeniami „Miłego Dnia” witają tych, którzy jadą aleją Wyzwolenia.

Ci młodzi i pozytywnie nastawieni do świata ludzie to Adam Rożek, Szymon Hass, Szymon Gwizun i Bartosz Czajka. To oni prowadzą facebookowy profil Młodzież Pilska i to oni w środę stanęli przy wieżowcu przy ulicy Królowej Jadwigi i pozdrawiali jadących aleją Wyzwolenia kierowców.

Robimy to, żeby poprawić ludziom humor. Żeby nie chodzili smutni i ponurzy. Chcemy, aby każdy dzień był pełen uśmiechu

- powiedział Życiu Piły Adam Rożek.

Grupa Młodzież Pilska zapewnia, że ma już kolejne pomysły na podobne, pozytywne działania w mieście.

Młodzież Pilską pozdrawiającą kierowców będzie można spotkać przy al. Wyzwolenia również w najbliższych dniach.

fot. Życie Piły

Reklama

„Miłego dnia”. Młodzież Pilska poprawia humor kierowcom [VIDEO] komentarze opinie

  • Gość102 - niezalogowany 2019-08-21 22:39:45

    Jechałem, widziałem, machałem. Pozytywnie! Serdecznie pozdrawiam pilską młodzież.

  • Gość - niezalogowany 2019-08-22 07:21:37

    Jechałam, widziałam, ale nie zdążyłam pojechać. Miły gest. Pozdrawiam chłopaków i życzę miłego dni.

  • gość 2019-08-22 07:27:57

    Jechałam i machałam :-) Bardzo fajna inicjatywa!

  • gość 2019-08-22 07:53:26

    super. a już myślałem że to młodzież wżehpolska

  • Gość - niezalogowany 2019-08-22 08:15:15

    Super!

  • King - niezalogowany 2019-08-22 10:53:25

    Proste przesłanie
    Bądź miły
    Jak często nieosiągalne dla części społeczeństwa.

  • gość 2019-08-22 12:52:36

    Brawo Młodzież Pilska. Jesteś fajną alternatywą dla nielubianej wobec nielubianej Mlodzieży Wszechpolskiej. Fajna akcja.

  • Ewa - niezalogowany 2019-08-22 14:54:36

    Bardzo to było miłe :) od razu buzia się uśmiechnęła od ucha do ucha

  • Glupota - niezalogowany 2019-08-22 15:31:50

    Glupota jakiej jeszcze nie widzialem !!! Przez takich dzieciakow pozniej wypadki ktos sie zagapi to jest sekunda i moze dojsc do wypadku !! Ale wazne ze zdazy przeczytac MILEGO DNIA !!!! Co za tlumak wstawil ten artkul ??? Wez sie lepiej za normalna robote a nie gowna jakies wklejasz !

  • Dziki - niezalogowany 2019-08-22 15:51:53

    Jak się nie podoba to zatrab wtedy nie oderwiesz wzroku z jezdni i rąk z kierownicy. A dla młodzieży wielki szacun.
    Oczywiście pozdrawiam

  • Nowy pilanin - niezalogowany 2019-08-22 19:00:44

    Dzik kolega up ma racje !. I zamknij morde bo za trabniecie jest mandat

  • Gość - niezalogowany 2019-08-22 19:03:17

    Kiedy ci się nudzi w wakacje

  • Karola - niezalogowany 2019-08-22 21:07:21

    Super pozytywne ludki

  • Gość ciotka.. - niezalogowany 2019-08-22 22:14:23

    Super pomysł. Bravo chłopcy tak trzymać a ponurakom i nie zadowolonym mówimy pa

  • Gość - niezalogowany 2019-08-22 23:24:15

    No tak nie dogodzisz..... Lepiej gdyby rzucali kamieniami????? !!!!! Ręce opadają do takiego buractwa ..... A dla chłopaków szacun pozdrawiam:-) Super pomysł :-) :-) :-) :-)

  • Iza - niezalogowany 2019-08-22 23:55:39

    Pomachalam. Super

  • Gość - niezalogowany 2019-08-23 11:32:05

    WYPADKI SA PRZEZ RÓŻNYCH DEBILI CO NIE PRZESTRZEGAJĄ PRZEPISÓW RUCHU DROGOWEGO. A CHŁOPAKI SUPER POZYTYWNI ,TAK TRZYMAĆ .POZDRAWIAM

  • Ogar - niezalogowany 2019-08-23 12:06:37

    Inicjatywa super i w ogólnie popieram, ale miejsce nie przemyślane. Nie dość, że wzniesienie ogranicza widoczność na znajdujące się kawałek dalej przejście dla pieszych to dodatkowy rozpraszacz dla kierowców w ich postaci.

  • Gość102 - niezalogowany 2019-08-23 15:04:00

    Jeżeli napis miłego dnia, który czytamy w oka mgnienieniu, jest w stanie rozproszyć kierowcę, to chyba pora odłożyć prawo jazdy. Co z reklamami, bilbordami, neonami itp. to Cię nierozprasza!?. Jeszcze raz pochwalam inicjatywę, a chłopacy młodzi, mają wakacje, więc jak z nudów takie coś robią to szacunek.

  • Gość - niezalogowany 2019-08-31 02:48:55

    Fajnie, bardziej pozyteczne niz robienie magisterki

Dodajesz jako: |