Na co do kina? Sprawdź repertuar pilskiego Heliosa [VIDEO]

KINO, Sprawdź repertuar pilskiego Heliosa [VIDEO] - zdjęcie, fotografia
Życie Piły 31/08/2017 22:27

Pilski Helios zaprasza m.in. na produkcję "Renegaci". Zespół pięciu członków Navy Seals – amerykańskich komandosów od misji specjalnych – otrzymuje nowe, skrajnie niebezpieczne zlecenie. Muszą przedostać się do ogarniętej wojną Europy i odnaleźć ukryte na dnie jeziora złoto, warte 300 milionów dolarów. Na trop amerykańskich żołnierzy wpadają lokalni najemnicy. Zaczyna się wyścig z czasem. Elitarny oddział ma tylko 10 godzin, aby wykonać swoją misję.

 

 

Druga nowość tego tygodnia w Heliosie w Pile to animacja "Super Spark: Gwiezdna misja". Trzynaście lat temu wszechmocny Generał Zong przejął kontrolę nad Planetą Bana. Jego kolejnym celem jest opanowanie całego wszechświata. Jeżeli zdobędzie moc bestii - Krakena, będzie nie do pokonania. Plan szaleńca przejrzał dzielny i odważny Spark z przyjaciółmi Vix i Chunkiem. Wyruszają razem, by ocalić świat. Przed nimi wielka przygoda i mnóstwo niebezpieczeństw. Gwiezdną misję czas zacząć!

 

 

Całymi rodzinami do kina możecie wybrać się też na produkcje: "Gang Wiewióra 2" i "Moje wakacje z Rudym".

 

 

Poza tym w repertuarze Heliosa: "Valerian i miasto tysiąca planet", "Bodyguard Zawodowiec" i horror "Annabelle: Narodziny zła".

 

 

W poniedziałek, 4 września w Heliosie kolejna odsłona Kina Konesera. O 18.30 zostanie wyświetlony dramat "Lady M.". Młodziutka Katherine wychodzi za mąż za znacznie starszego i majętnego dziedzica, lecz jest lady jedynie z nazwy. Przyszło jej bowiem żyć w świecie mężczyzn, którzy traktują ją wyłącznie jako piękną ozdobę. Coś na co przyjemnie popatrzeć, czym można się podniecić lub w wyjątkowych sytuacjach pochwalić, a co nie powinno mieć własnej woli. Kiedy Katherine spotyka bezczelnego, emanującego seksualną energią Sebastiana, nowego pracownika męża, przechodzi wewnętrzną przemianę. Od tego momentu nic jej nie zatrzyma, aby dostać to, czego pragnie. Kobieta uwięziona w sztywnym gorsecie obyczajów to niebezpieczna kobieta.

 

 

Dokładny repertuar znajdziecie na stronie internetowej kina Helios w Pile.

Na co do kina? Sprawdź repertuar pilskiego Heliosa [VIDEO] komentarze opinie

Dodajesz jako: |


Ogłoszenia PREMIUM

Chcesz coś sprzedać lub kupić, oferujesz usługi, szukasz pracownika lub pracy?

Dodaj swoje drobne ogłoszenie w naszym serwisie. Zapraszamy!

Dodaj ogłoszenie
Reklama
 Reklama