Na Górze w „Mam Talent”. Dziś półfinał na żywo [VIDEO]

Życie Piły 09/11/2019 11:12

Zespół Na Górze wystąpi dziś w półfinale programu „Mam Talent”. Widzowie będą mieli wpływ na to, czy grupa przejdzie do finału talent-show telewizji TVN.

Sami muzycy Na Górze mówią, że udziałem w tym programie zrobili sobie upominek na przypadające w tym roku ich 25. urodziny. Fani i widzowie mogą zrobić im prezent głosując na zespół i tym samym zwiększając szanse Na Górze na przejście do finału programu.

Sobotni półfinał programu Mam Talent w telewizji TVN rozpocznie się o 20.00. Program można też oglądać w serwisie player.pl.

Na Górze, to - jak sami siebie określają - mieszanka wybuchowa. W grupie są muzycy z różnymi rodzajami niepełnosprawności oraz muzycy pełnosprawni, choć - jak sami twierdzą - nie przejmują się takimi podziałami i traktują się równo. Niemal każdy z członków grupy mieszka w innym miejscu - Adam (wokalista) i Robert (perkusista) w Rzadkowie (w gminie Kaczory), Krzysztof (klawiszowiec) w Szamocinie, Jacek (basista) w Pile, a Wojtek (gitarzysta) jeszcze niedawno w Chodzieży, a obecnie w Zawadzie. Na próbach spotykają się w Pile. Grają od 1994 roku.

 

Na Górze w „Mam Talent”. Dziś półfinał na żywo [VIDEO] komentarze opinie

Dodajesz jako: |


Ogłoszenia PREMIUM

Chcesz coś sprzedać lub kupić, oferujesz usługi, szukasz pracownika lub pracy?

Dodaj swoje drobne ogłoszenie w naszym serwisie. Zapraszamy!

Dodaj ogłoszenie
Reklama
 Reklama