Na Górze w półfinale „Mam Talent”

WYDARZENIA, Górze półfinale „Mam Talent” - zdjęcie, fotografia
Życie Piły 19/10/2019 21:43

Związany z Piłą zespół Na Górze dostał się do półfinału programu „Mam Talent” telewizji TVN. Muzycy wystąpią podczas programów na żywo.

W sobotnim odcinku, 19 października jurorzy programu "Mam Talent" wybrali finałową czterdziestkę uczestników najnowszej edycji nadawanego w telewizji TVN talent show. 

Agnieszka Chylińska, Małgorzata Foremniak i Agustin Egurrola zdecydowali, że zespół Na Górze, który wystąpił w pierwszym odcinku tej edycji programu pozostanie w walce o zwycięstwo. 

Decyzją jurorów zespół Na Górze przeszedł do półfinału programu "Mam Talent".

Oznacza to, że związanych z Piłą muzyków obejrzymy w kolejnych, nadawanych na żywo odcinkach. Na Górze w półfinale na żywo wystąpi 9 listopada. Wtedy też swoje głosy na Na Górze będą mogli oddawać widzowie programu TVN.

Grupa Na Górze to fenomen na polskim rynku muzycznym. Zespół powstał w 1994 roku w Domu Pomocy Społecznej w Rzadkowie. Obecnie ma swoją bazę w Pile i działa niezależnie. - Na Górze tworzą m.in. osoby, które przez wyrozumiałe społeczeństwo są uznawane za niepełnosprawne. Obok nich, równorzędnie, występują muzycy traktowani przez powierzchowne społeczeństwo jako pełnosprawni. Dzięki wspólnej działalności scenicznej postawili pod znakiem zapytania wszelkie tego typu etykietki - czytamy na profilu zespołu na Facebooku.

W tym roku zespół Na Górze świętuje swoje 25-lecie i właśnie przy okazji tego jubileuszu zdecydował się po praz pierwszy wystąpić w programie typu talent show.

fot. materiały prasowe TVN 

Na Górze w półfinale „Mam Talent” komentarze opinie

  • gość 2019-10-21 09:23:20

    SUPER ! TYLKO CO ONI ZROBIĄ Z TĄ KASĄ ?

Dodajesz jako: |


Ogłoszenia PREMIUM

Chcesz coś sprzedać lub kupić, oferujesz usługi, szukasz pracownika lub pracy?

Dodaj swoje drobne ogłoszenie w naszym serwisie. Zapraszamy!

Dodaj ogłoszenie
Reklama
 Reklama