PILNE

Na plac Staszica spadła tona pierza. Podniebny spektakl w Pile [VIDEO]

16/09/2018 10:10

Podniebnym spektaklem „Plac Aniołów” zakończył się w Pile Festiwal Teatrów Światła. Aktorzy występowali nad głowami widzów, a na plac Staszica spadła tona pierza.

Spektakl "Plac Aniołów" w wykonaniu francuskiego teatru Gratte Ciel był główną atrakcją tegorocznego Festiwalu Teatrów Światła w Pile. W sobotni wieczór, 15 września na placu Staszica w Pile odbyło się niezwykłe widowisko. Aktorzy występowali nad głowami widzów, a w trakcie spektaklu na plac spadła tona pierza. Jak zapewniają organizatorzy festiwalu - wykorzystane w spektaklu pierze jest antyalergiczne, niepalne i posiada wszelkie atesty.

Z kolei pierwszego dnia festiwalu, w piątek, 14 września na placu Konstytucji 3 maja odbył się koncert z balonu. Na placu ks. Domańskiego można było też odwiedzić Magiczny Ogród, w którym stanęły przygotowane przez firmę Signify (Philips) duże, oświetlone grzyby i ważki. Na czas festiwalu barwne iluminacje zdobiły też budynki i drzewa przy ul. 11 listopada i 14 lutego. CZYTAJ WIĘCEJ: Koncert z balonu i Magiczny Ogród. Trwa Festiwal Teatrów Światła [VIDEO].

Reklama

Na plac Staszica spadła tona pierza. Podniebny spektakl w Pile [VIDEO] komentarze opinie

  • Kasia - niezalogowany 2018-09-16 10:51:05

    Było mega. Ukłony dla aktorów i organizatorów. Chcemy więcej :)))))))

  • Gość - niezalogowany 2018-09-16 12:13:58

    Coś wspaniałego !!!!

  • Gość - niezalogowany 2018-09-16 12:32:11

    O tak. Piękne widowisko, fantastyczna muzyka. Brawa dla miasta za to!

  • gość 2018-09-16 12:50:02

    przerost formy nad treścią, fajna atrakcja dla dzieci w momencie wystrzelenia pierza ,a tak na serio to spektakularny był pewnie koszt tej imprezy .Wiec nie ma co się dziwić ze nikt wcześniej w Polsce nie organizował takiego czegoś...

  • gość 2018-09-16 12:59:53

    Łatwo miasto wydaje nasze pieniądze z podatków patrząc na ilość tych tłumów to szału nie było dobrze ,że w sobotę chodziarz dzieci miały jakąś atrakcje z tego pierza bo piątkowe wydarzenie to był kompletny śmiech na sali ludzie rozeszli się szybciej niż się zebrali w momencie balonowego występu ,a jedyna atrakcja w postaci balonowych kiełbasek została przerwana przez panią Dudzińska że nie wolno ruszać !!!!!!!!!!! Czyżby ta baba nie miała dzieci... Pewnie za te wydane pieniądze na te dwa dni można było przez wakacje zorganizować w mieście kilka fajnych koncertów ale po co !!!!!!!!! Lepiej przed wyborami się przypomnieć i poduszeczkę dać z logiem miasta .....

  • Gość - niezalogowany 2018-09-16 13:20:48

    To było megaaa!!!! Najlepsze przedstawienie jakie było dotychczas;) ta tona pierza z zestawieniem świateł, efekt nieziemski! Atrakcja nie tylko dla najmłodszych... a ten teatr, muzyka, Ci ludzie normalnie ukłony dla nich

  • gość 2018-09-16 18:07:18

    defraudacja środków publicznych

  • gość 2018-09-17 15:08:22

    Mam nadzieję że nikt się nie przejmuje bólem tyłka niektórych komentujących powyżej. Zdecydowanie warto zobaczyć taki pokaz raz na rok.

  • Gośćmi - niezalogowany 2018-09-17 16:26:05

    W Gdańsku również graty ciel występowało, więc proszę nie gadać głupot, że jako jedyni w PŁ...