21°C bezchmurnie

Napadł z nożem na ekspedientkę. Jest areszt dla 22-latka

  • fot. KPP Złotów
    fot. KPP Złotów
  • fot. KPP Złotów
    fot. KPP Złotów

22-latek, który z nożem napadł na ekspedientkę i ukradł pieniądze, alkohol oraz papierosy najbliższe miesiące spędzi w areszcie. Grozi mu do 12 lat więzienia.

Do zdarzenia doszło w niedzielę wieczorem w sklepie przy ul. Krzywoustego w Złotowie. - Około godziny 22.00 mężczyzna podszedł do stojącej za ladą ekspedientki, wyciągnął nóż i grożąc przerażonej kobiecie pozbawieniem życia, zażądał wydania pieniędzy, alkoholu i papierosów. Następnie zabrał gotówkę, alkohol i papierosy wartości ponad 3 500 złotych i szybko oddalił się w nieznanym kierunku - relacjonuje oficer prasowy złotowskiej policji.

Policja zatrzymała sprawcę już trzy godziny po zdarzeniu, ale dopiero dziś o tym poinformowała. - Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu. Policjanci ujawnili i zabezpieczyli część pochodzących z przestępstwa pieniędzy, które mężczyzna ukrył w częściach garderoby oraz w mieszkaniu w którym go zatrzymano - dodaje rzecznik prasowy policji w Złotowie.

Zatrzymany 22-latek był już wcześniej karany. Złotowski sąd zastosował wobec niego trzymiesięczny areszt. Mężczyźnie grozi do 12 lat więzienia.

Zdjęcia i video: KPP Złotów

Napadł z nożem na ekspedientkę. Jest areszt dla 22-latka komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się