21°C bezchmurnie

Natalia Sroka wraca do PTPS

SIATKÓWKA, Natalia Sroka wraca - zdjęcie, fotografia

Po trzech sezonach przerwy do drużyny Pilskiego Towarzystwa Piłki Siatkowej wraca wychowanka PTPS - przyjmująca Natalia Sroka.

Natalia Sroka - kibicom znana też z panieńskiego nazwiska Krawulska - właśnie w Pile stawiała swoje pierwsze, siatkarskie kroki, zdobywając między innymi Mistrzostwo Polski Kadetek. 

- Na parkietach najwyższej klasy rozgrywkowej zadebiutowała w sezonie 2005/2006 i sięgnęła z pilską ekipą po wicemistrzostwo Polski. W kolejnym sezonie przyjmująca przeniosła się do Sokoła Chorzów, a następnie do Budowlanych Toruń. W 2009 roku Sroka wróciła do klubu z Piły i reprezentowała jego barwy przez kolejnych sześć sezonów. W sezonach 2015/2016 i 2016/2017 grała w zespole z Bydgoszczy, a w poprzednim sezonie zasiliła szeregi pierwszoligowego zespołu Energi MKS Kalisz, z którym zdobyła mistrzostwo pierwszej ligi - informuje Pilskie Towarzystwo Piłki Siatkowej. 

Przypomnijmy - nowym trenerem pilskiego zespołu będzie 41-letni Hiszpan, selekcjoner reprezentacji Grecji, Guillermo Naranjo Hernandez. Klub podpisał już też kontrakty z przyjmującą Olgą Strantzali i libero Karoliną Portalską. Umowę z PTPS przedłużyła również libero, Anna Pawłowska. Po ośmiu sezonach do Piły wraca także Klaudia Kaczorowska. W barwach PTPS w sezonie 2018/2019 grać będą również atakująca, Marharyta Azizova i środkowa Kamila Kobus.

fot. FB/ Energa MKS Kalisz

Natalia Sroka wraca do PTPS komentarze opinie

  • kibic - niezalogowany 2018-08-08 14:33:32

    Krzywa! Witamy w Pile znowu :)))))))

  • pilanin - niezalogowany 2018-08-08 14:51:54

    Gratulacje , dobrze źe wracają do Pily wychowankiem. Powodzenia Natalia.

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na zycie.pila.pl