Nie blokuj dojazdu do altan śmietnikowych. PRGOK apeluje do kierowców [ZDJĘCIA]

KOMUNIKACJA, blokuj dojazdu altan śmietnikowych PRGOK apeluje kierowców [ZDJĘCIA] - zdjęcie, fotografia
Życie Piły 25/10/2019 09:55

„Wielu kierowców parkuje tam, gdzie jest im wygodnie, nie zważając no to że pojazdy utrudniają wykonywanie pracy innym” - mówią przedstawiciele PRGOK, apelując by właściciele samochodów nie blokowali dojazdu do altan śmietnikowych.

Pojazdy pozostawiane są na środku uliczek dojazdowych, przy samych kontenerach na odpady, a nawet w taki sposób, że blokują możliwość otwarcia altany śmietnikowej. Zastawiony dojazd do altan i kontenerów uniemożliwia sprawny odbiór odpadów

- mówią przedstawiciele Związku Międzygminnego Pilski Region Gospodarki Odpadami Komunalnymi, publikując zdjęcia wykonane przez pracowników zajmujących się odbiorem odpadów. 

- Mieszkańcy denerwują się i informują o nieodebranych odpadach, które nie mogą zostać zebrane, ponieważ nieprawidłowo zaparkowane pojazdy uniemożliwiają dostęp do kontenerów. Dlatego apelujemy do mieszkańców o niezastanawianie altan i stawianie podjazdów tak, by operator mógł bez przeszkód odebrać odpady - dodają przedstawiciele PRGOK.

fot. PRGOK

Nie blokuj dojazdu do altan śmietnikowych. PRGOK apeluje do kierowców [ZDJĘCIA] komentarze opinie

  • gość 2019-10-25 11:47:23

    A gdzie jest straż miejska?! Czy oni są zdolni do samodzielnego działania, czy ruszają się dopiero, gdy ktoś zadzwoni z problemem?

  • gość 2019-10-27 00:23:35

    aha bo większość uliczek na osiedlach była budowana za czasów PRL a w tedy w 90% były tylko samochody fiat 126P więc śmieciarka i tak zaparkowany samochód nie stwarzał problemu, takie uliczki dla fiata 126p to była autostradą i nie było tyle samochodów, parkingów też budowano mało bo samochód był dla bardziej "równego" społeczeństwa......... a teraz nawet jak wymienią nawierzchnię tych uliczek to nie poszerzą......... bo poco???????????

Dodajesz jako: |


Ogłoszenia PREMIUM

Chcesz coś sprzedać lub kupić, oferujesz usługi, szukasz pracownika lub pracy?

Dodaj swoje drobne ogłoszenie w naszym serwisie. Zapraszamy!

Dodaj ogłoszenie
Reklama
 Reklama