PILNE

Nie kupuj, adoptuj! W niedzielę akcja „Przygarnij Burka i Kocurka”

PIŁA, kupuj adoptuj! niedzielę akcja „Przygarnij Burka Kocurka” - zdjęcie, fotografia
Życie Piły 12/09/2019 13:52

„Nie kupuj, adoptuj!” - apelują organizatorzy akcji „Przygarnij Burka i Kocurka”. W niedzielę w schronisku dla zwierząt w Pile będzie można poznać psy i koty do adopcji. Przygotowano też dodatkowe atrakcje.

Tegoroczna akcja będzie już dziesiątą z kolei, współorganizowaną m.in. przez pilski Urząd Miasta i schronisko dla zwierząt.

W niedzielę, 15 września między 12.00 a 15.00 w schronisku Miluszków w Pile - Leszkowie będzie można poznać psy i koty do adopcji i dowiedzieć się kto i na jakich zasadach może adoptować przebywające w schronisku zwierzęta. Osoby, które z różnych przyczyn nie mogą przygarnąć psów będą miały okazję wyprowadzić na spacer podopiecznych pilskiego schroniska.

Przygotowano też dodatkowe atrakcje, m.in. pokaz pierwszej pomocy dla psów, spotkanie z behawiorystą, pokazy szkolenia psów i prezentacje stowarzyszeń, instytucji i sklepów zoologicznych. Podczas akcji "Przygarnij Burka i Kocurka" odbędzie się też loteria, w której główną nagrodą jest rower.

W niedzielę do schroniska będzie można dojechać bezpłatnymi autobusami komunikacji miejskiej. Odjazdy autobusów z placu Zwycięstwa zaplanowano na godzinę 11.40, 12.40 i 13.40.

Pilskie schronisko dla zwierząt przygotowało zdjęcia i opisy bohaterów tegorocznej akcji - psów i kotów przeznaczonych do adopcji. Zdjęcia prezentujemy w galerii.

fot. Życie Piły (archiwum)

Nie kupuj, adoptuj! W niedzielę akcja „Przygarnij Burka i Kocurka” komentarze opinie

Dodajesz jako: |


Ogłoszenia PREMIUM

Chcesz coś sprzedać lub kupić, oferujesz usługi, szukasz pracownika lub pracy?

Dodaj swoje drobne ogłoszenie w naszym serwisie. Zapraszamy!

Dodaj ogłoszenie
Reklama
 Reklama