Nowa trasa, termin i nazwa. Zmiany w Ćwierćmaratonie Muzycznym

BIEGI, trasa termin nazwa Zmiany Ćwierćmaratonie Muzycznym - zdjęcie, fotografia
Życie Piły 20/03/2019 22:28

Już nie „Muzyczna Ćwiartka”, a „Muzyczna Dycha”. Do tego nowa trasa i nowy termin biegu. Ten rok przynosi zmiany w pilskim Ćwierćmaratonie Muzycznym.

Odbywający się w Pile od kilku lat Ćwierćmaraton Muzyczny to jedna z najbardziej muzycznych imprez biegowych w kraju. Jej znakiem rozpoznawczym od początku jest to, że biegaczom na trasie towarzyszy muzyka na żywo. I to nie zmieni się w tym roku. Jest za to kilka innych, istotnych zmian.

NOWY NAZWA BIEGU

Od tego roku pilski Ćwierćmaraton Muzyczny nie będzie nazywał się "Muzyczną Ćwiartką". Bieg przemianowano na "Muzyczną Dychę". Biegacze będą mieli do wyboru dwa dystanse - 10 km i 5 km.

NOWY TERMIN BIEGU

W tym roku - w przeciwieństwie do poprzednich edycji - Ćwierćmaraton Muzyczny nie odbędzie się podczas długiego majowego weekendu. Muzyczną Dychę 2019 zaplanowano na niedzielę, 12 maja. Bieg rozpocznie się o godzinie 11.00.

NOWA TRASA BIEGU

Ten rok przynosi też nową trasę Ćwierćmaratonu Muzycznego. Organizatorzy wyprowadzają imprezę z centrum Piły. Start i meta zlokalizowane będą na stadionie MOSiR przy ulicy Żeromskiego w Pile, a trasa będzie prowadziła przez osiedle Górne. Wstępny plan przewiduje, że biegacze pokonają ulice: Sportową, Mickiewicza oraz odcinek alei Wojska Polskiego (w stronę Szydłowa) i tą samą trasą wrócą na stadion.

Zapisy do tegorocznego Ćwierćmaratonu Muzycznego mają rozpocząć się niebawem. Aktualne informacje o biegu znajdziecie na stronie internetowej wydarzenia oraz na Facebooku.

fot. f-time Tomasz "fuzer" Dobosz (archiwum Ćwierćmaratonu Myzycznego)

Nowa trasa, termin i nazwa. Zmiany w Ćwierćmaratonie Muzycznym komentarze opinie

Dodajesz jako: |


Ogłoszenia PREMIUM

Chcesz coś sprzedać lub kupić, oferujesz usługi, szukasz pracownika lub pracy?

Dodaj swoje drobne ogłoszenie w naszym serwisie. Zapraszamy!

Dodaj ogłoszenie
Reklama
 Reklama