Nowe centrum handlowe w Pile. Będzie Media Markt i Decathlon [WIZUALIZACJE]

BIZNES I PRACA, centrum handlowe Będzie Media Markt Decathlon [WIZUALIZACJE] - zdjęcie, fotografia
  • fot. materiały prasowe
  • fot. materiały prasowe
19/06/2018 15:14

Na początku wakacji w Pile ma rozpocząć się budowa nowego centrum handlowego. W ofercie m.in sklepy Media Markt i Decathlon.

Inwestycja powstanie między Szkołą Policji a Centrum Handlowym VIVO. Realizować ją będzie polska firma W.P.I.P. ze Swarzędza we współpracy z pilskimi inwestorami i biurem projektowym Archi-Graf. - Pod koniec maja W.P.I.P. podpisało z Partner Commercial list intencyjny na budowę nieruchomości komercyjnej - Centrum Handlowego PIŁA. Planowany obiekt ma powstać w ścisłym centrum miasta, a wśród zlokalizowanych sklepów ma znajdować się m.in. DECATHLON oraz Media Markt - czytamy w komunikacie prasowym.

 - Po raz pierwszy będziemy realizować inwestycję komercyjną, a w dodatku w samym środku miasta. Tego typu budowy wiążą się z określonymi obostrzeniami i odpowiednim rozplanowaniem prac. Z pewnością będzie to dla naszej firmy nowe doświadczenie - mówi Krzysztof Kruk, kierownik projektu, Dział Zarządzania Projektami W.P.I.P.

Hala Centrum Handlowego PIŁA będzie miała 2900 metrów kwadratowych powierzchni. - Docelowo w galerii będą cztery sklepy, w tym DECATHLON oraz Media Markt. W obiekcie zaplanowano miejsce pracy dla 40 osób w systemie dwuzmianowym - czytamy w komunikacie prasowym. 

Wartość inwestycji to ponad 15 milionów złotych. 

 

fot. materiały prasowe

Reklama

Nowe centrum handlowe w Pile. Będzie Media Markt i Decathlon [WIZUALIZACJE] komentarze opinie

  • Gość - niezalogowany 2018-06-20 10:07:13

    Może wystarczy już tych centrów handlowych?? W Pile brakuje zakładów pracy a nie sklepów. Najpierw trzeba gdzieś zarobić te pieniądze żeby potem móc je wydać...

  • Krisuu - niezalogowany 2018-06-20 10:17:58

    Głosuj na prezydenta Głowskiego to galerii będziesz miał aż nadto, Głosuj na starostę Komarowskiego to nie będzie nic - myślisz że dlaczego większość inwestycji przemyslowych omija Pile szerokim Łukiem ? Bo samorząd starostwa w większości jest zdominowany przez porozumienie samorządowe (partie Henryka Stokłosy) która blokuje mnóstwo inwestycji....

  • Twój-koszmar - niezalogowany 2018-06-20 14:17:09

    Haha brak słów

  • gość 2018-06-20 14:21:47

    po co budować centrum handlowe koło innego centru handlowego gdzie tu logika ?

  • Gość - niezalogowany 2018-06-20 19:01:32

    Kolejne umowy smieciowe.... Dosc tej sciemy!!!!

  • Gość - niezalogowany 2018-06-20 20:29:01

    ... Statek Piła tango, czarna bandera... ..

  • Gość - niezalogowany 2018-06-20 20:30:09

    I tak dalej i delej... .

  • gość 2018-06-21 09:56:41

    Po co tak pluć jadem. Jest zapotrzebowanie to budują. Z pracą też nie jest tak źle, że na każdym roku wymagacie zakładu pracy. Wielu pracodawców w Pile nie może znaleźć pracownika - więc bez demagogi.

  • gość 2018-06-21 12:20:26

    obie marki bardzo sie w Pile przydadzą i znacznie poszerzą ofertę sprzedażową w swoich segmentach. Media M. będzie w końcu jakąś realną konkurencją dla Media Expertu a Decathlon dla Martesa. Dziwne, że niektórzy komentujący NIE chcą mieć większego wyboru produktów i woleliby być skazani na te firmy które już są i nie mają nawet z kim konkurować. No chyba że te komentarze piszą osoby związane z dotychczasowymi markami, którym jakakolwiek konkurencja jest nie w smak..........

  • gość 2018-06-23 09:48:22

    Bardzo dobra decyzja z tą galerią w Pile mieszka dużo bogatych ludzi i czują się dowartościowani markowymi sklepami , ten Media Markt w Pile jest bardzo potrzebny bo skończy się panowanie tandeciarzy.

  • Gość - niezalogowany 2018-06-23 23:36:11

    A Kasztanowa? Większość najemców uciekło, połowa boksów pusta. Po co ta kolejna?

  • gość 2018-06-26 18:19:51

    Jak czytam te komentarze, to ja się kompletnie nie dziwię, dlaczego ci hejterzy narzekają na wszystko wokół, a przede wszystkim brak pracy, brak dobrych zarobków. No ja się nie dziwię, bo z takim styropianem we łbie to ja bym nie dał pracy polegającej na pilnowaniu snopków siana. "po co budować centrum handlowe koło innego centru handlowego gdzie tu logika ?" - No tak. Autor tego komentarza to zapewnej światowej klasy specjalista od analiz rynku sprzedaży, wybitny urbanista, menadżer rozchwytywany na każdym kontynencie, i mimo, że cały świat buduje skupiska handlowe, to on wie lepiej. Przecież oczywistym jest, że wygodniej - gdy ktoś chce sobie kupić gacie i pralkę - najpierw jechać po gacie, a potem 20 km na drugi kraniec fyrtla po pralkę. TAK LOGICZNIEJ! "Może wystarczy już tych centrów handlowych?? W Pile brakuje zakładów pracy a nie sklepów. Najpierw trzeba gdzieś zarobić te pieniądze żeby potem móc je wydać..." - to z kolei również światowej sławy i klasy analityk rynków pracy, rynków finansowych, rynków... w ogóle. Nie mylić w rynkiem-targowiskiem. I przecież autor tegoż komentarza postokroć wie lepiej, czy inwestorzy czynią dobrze, inwestując w swój biznes kilkanaście baniek, czy są kompletnymi idiotami. Obstawiam, że są idiotami, za to autor tegoż komentarza wie lepiej co się komu bardziej i opłaca i wie zdecydowanie więcej kto i na co powinien wydawać pieniądze, w co inwestować, gdzie i jak szukać rozwoju.

  • gość 2018-06-27 21:12:07

    ...........po jaką cholerę '' nowe centrum'' ??!! mało ich w Pile !!.........

  • miras - niezalogowany 2018-06-30 11:44:12

    A kto zabroni inwestorowi stawiać centrum handlowe ?? Przecież to nie pieniądze miasta, jak np pusta strefa kibica :-) Ma inwestor taki pomysł, więc buduje Lokalizacja zła, bo obok Vivo ? A na rynku jest jedno stoisko ... ? Więcej sklepów, większa konkurencja i wybór, lepiej dla klienta. A kto ma budować zakłady pracy ?? do kogo pretensje ? Przecież władze miasta postarały się o pseudo strefy ekonomiczne, organizują pseudo targi biznesowe oraz niby gwarancja rozwoju .... własnego :-)

  • mika - niezalogowany 2018-07-02 17:44:35

    Decathlon rozłoży na łopatki całą konkurencję - mają niesamowity asortyment w 100% dostosowany do sportów sezonowych. Sami zobaczycie jak będziecie biegać po sznurówki a przy okazji kupicie zestaw do badmintona, bumerang, strój kąpielowy, piłkę do siatki, roli albo kurtkę przeciwdeszczową...

  • Gość - niezalogowany 2018-07-04 16:35:48

    Nie wiem po co w Pile jest pracownia urbanistyczna, nie wiem po co konserwator zabytków, to koszmar i tragedia. Widać w Pile wystarczy mieć pieniądze i można załatwić wszystko nawet takie architektoniczne g...wno w środku miasta. Nie wiem co na to pilscy urbaniści, czy codziennie przejeżdżając obok tego koszmaru będą czuli dumę. Bo prezydentowi i tak to zwisa, Kasa z podatków się liczy. Mało to innych miejsc w Pile na takie inwestycje? Wielka blaszana puszka przy zabytkowych budynkach. Wstyd...

  • hc - niezalogowany 2018-07-21 23:39:18

    jest popyt jest podaż. Tylko stałe narzekania a sami nic nie robią.

  • Gość - niezalogowany 2018-09-24 22:20:10

    Moim zdaniem krok w przód media matmy i decathlon dwa świetne sklepy i nie rozumiem ludzi którzy narzekają ze kasztanowa pustoszeje a oni budują nowe galerie przecież takie wielkie sklepy nie zmieściłyby się w kasztanowej wiec pozdrawiam