teraz 20°C
ZDROWIE I MEDYCYNA, dyrektor szpitala Konkurs rozstrzygnięty - zdjęcie, fotografia
Życie Piły 13/07/2019 09:23

Rozstrzygnięto konkurs na dyrektora Szpitala Specjalistycznego w Pile. Kto będzie rządził największym szpitalem w naszym regionie?

Konkurs na dyrektora Szpitala Specjalistycznego w Pile ogłoszono po tym jak dotychczasowy dyrektor, Rafał Szuca kilka miesięcy temu złożył rezygnację z pełnienia tej funkcji.

W piątek wieczorem starosta pilski poinformował na swoim profilu na Facebooku, że konkurs został rozstrzygnięty.

O stanowisko ubiegało się w sumie 7 kandydatów. W wyniku przeprowadzonego naboru konkurs na dyrektora Szpital Specjalistyczny w Pile wygrał Wojciech Szafrański. Wojciech Szafrański to wieloletni dyrektor Szpitala Powiatowego w Bochni. Od marca 2011 do 30.06.2019 roku zarządzał „marszałkowskim” Szpitalem Specjalistycznym im. Rydygiera w Krakowie

- napisał na Facebooku starosta pilski, Eligiusz Komarowski.

Na zdjęciu Wojciech Szafrański

Małopolskie media piszą o Wojciechu Szafrańskim, że "ma opinię fachowca i bardzo dobrego menadżera, który jednak rządzi twardą ręką".

 

Reklama

Nowy dyrektor szpitala w Pile. Konkurs rozstrzygnięty komentarze opinie

  • Marcin - niezalogowany 2019-07-13 11:49:15

    Dziękuje Panie Szuca za dotychczasową opiekę nad szpitalem ...byłem, korzystałem, i dużo zrobił Pan przez swoją kadencję.

  • Arek. P. - niezalogowany 2019-07-14 00:00:52

    Dużo? Zapewne, jednak czekamy na na osobę która zajmie się najniżej ocenianym oddziałem tego szpitala czyli wewnętrznym potocznie zwanym w Pile "wykańczalnią" pacjentów!

  • gość 2019-07-14 17:56:42

    ZGADZAM SIĘ Z PANEM ARKIEM P. MOJĄ MAME WYKOŃCZYLI 8 DNI.

  • gość 2019-07-15 14:13:52

    Spoko. Wojtek postawi oddziały na nogi, za to wykończy personel.

  • Gość12 - niezalogowany 2019-07-16 22:50:09

    Na taki szpital jest zbyt mało lekarzy i pielęgniarek przede wszystkim specjalistów od złamań i takich tam bo ci co są to rady nieda ja bynajmniej niepolecam :) szuca dobrze wykonywał swoją pracę dużo pozmienial na lepsze zobaczymy czy coś się zmieni nowy dyrektor

  • gość 2019-07-17 14:11:05

    Nie wierzę.... Facet wywalony z Krakowa za mobbing znowu Dyrektorem Szpitala ? Piło , nie czytacie gazet ?

  • pracownicy szpitala Rydygiera - niezalogowany 2019-07-17 14:43:10

    a u nas święto..! zostały jeszcze niedbitki czyli ci którzy gorliwie wykonywali wyroki na nas. Za nagrody i premie. Nowy prezes zaczyna czyścić. Dobra zmiana nadeszła.

  • Gość - niezalogowany 2019-07-17 14:47:24

    Tak tak, o tym panu głośno było, poczytajcie gazety i komentarze. Wszystko pod przykrywką twardej ręki.

  • tu Bochnia tu Bochnia - niezalogowany 2019-07-17 14:55:59

    A my wiwatujemy!
    Ten pan był i u nas. Poczytajcie to się dowiecie. Nie wszystko udało się zmanipulować. Ostatni konkurs także. Życzymy Pile z tym panem powodzenia.

  • Gość1 - niezalogowany 2019-07-17 18:33:07

    Twarda ręką? To klasyczny mobber , zakompkeksiony kurdupelek i szczekający kundelek. Facet chory na wkadzę, który poświęci każdego dla swoich celów. Fachowiec? A cóż takiego zrobił? Sprzyjał mu do niedawna układ dzięki któremu wypłynął . Czas minął Panie Wojtku. Emeryturka.....

  • Gość - niezalogowany 2019-07-17 20:07:41

    http://krakow.wyborcza.pl/krakow/7,44425,24192184,szpital-im-rydygiera-skarga-na-prezesa-o-zle-traktowanie.htmlhttp://krakow.wyborcza.pl/krakow/7,44425,24192184,szpital-im-rydygiera-skarga

  • Gość - niezalogowany 2019-07-17 20:17:16

    https://www.radiokrakow.pl/wiadomosci/krakow/po-6-tygodniach-zakonczyla-sie-kontrola-w-szpitalu-im-rydygiera-w-krakowie/

  • leon - niezalogowany 2019-07-17 20:52:49

    Dawaj Panie Wojtku jest tu tyle zajmowanych nie potrzebnych etatow ze aż w oczy szczypie

  • Do Leona - niezalogowany 2019-07-18 05:57:31

    Panie Leonie, nowy dyrektor będzie w swoim żywiole. Zrobi czystke i zostawi po jednym pracowniku a przy tym będzie was wyzywał od glupkow i nierobow. Oczywiście zrobi to ze znienawidzona administracją. Za to wchodził w pewną część ciała lekarzom i pielęgniarkom. Tam będzie wolno wszystko. Na błędy, chamstwo, obijanie się, lekceważenie łapówki itp. Za to nagrody premie podwyżki. Dla was resztki ze stołu pańskiego o ile w ogole. Długo będziecie po nim lizać rany. Znienawidzicie się wszyscy. Winszuję. A my teraz jak po wojnie.

Dodajesz jako: |