Ogórek, Mościcki i Bogrycewicz w Kuźni Liderów w Pile

NAUKA I EDUKACJA, Ogórek Mościcki Bogrycewicz Kuźni Liderów - zdjęcie, fotografia
Życie Piły 13/11/2019 13:25

Magdalena Ogórek, Mateusz Mościcki i Adam Bogrycewicz będą prelegentami podczas weekendowych debat w ramach Kuźni Liderów Wielkopolskich w Pile.

Kuźnia Liderów Wielkopolskich to cykl debat ze znanymi osobami z całej Polski. Projekt skierowany jest do studentów z Wielkopolski.

Masz okazję na dobrą dyskusję, poszerzanie wiedzy w różnych dziedzinach życia społecznego, zdobywanie nowych umiejętności interpersonalnych, rozwijanie w sobie lidera

- zachęcają inicjatorzy projektu.

W Pile debaty w ramach Kuźni Liderów Wielkopolskich odbędą się w sobotę i niedzielę -  16 i 17 listopada - w Bibliotece Głównej Państwowej Uczelni Stanisława Staszica przy ulicy Podchorążych 10.

W sobotę od 10.00 do 13.00 o dziennikarstwie śledczym mówić będzie Magdalena Ogórek - związana obecnie z TVP Info, kandydatka SLD na urząd Prezydenta RP w wyborach w 2015 roku. Na 13.30 zaplanowano dyskusję "o globalnych relacjach w trójkącie USA - Chiny - UE i perspektywie polskiej w tym kontekście. Prelegentem będzie Mateusz Mościcki - absolwent Tshingua University, specjalizujący się w stosunkach międzynarodowych, finansach i ekonomii.

Z kolei w niedzielę o 10.00 rozpocznie się panel prowadzony przez radnego Sejmiku Województwa Wielkopolskiego, Adama Bogrycewicza. Tematem będzie "samorząd jako szansa na rozwój młodych liderów".

Udział w debatach jest bezpłatny, konieczna jest jednak wcześniejsza rejestracja na stronie internetowej Kuźni Liderów Wielkopolskich.

fot. Życie Piły (archiwum)

Ogórek, Mościcki i Bogrycewicz w Kuźni Liderów w Pile komentarze opinie

  • gość 2019-11-13 16:15:21

    I o czym Ogórek chce opowiadać, o tym jak skakać od partii do partii byle przy korycie?

  • gość 2019-11-13 16:20:15

    Ogórek może opowie jak robić z siebie błazna w TVP

  • gość 2019-11-13 16:30:44

    a jakiej do jakiej partii skacze albo skakała? o ile wiem do żadnej nie należała i nie należy. Może zajmiesz się Kamińskim, Ujazdowskim, Zalewskim, Borowskim czy ~Napieralskim?

  • gość 2019-11-13 19:23:25

    ...albo Czarneckim, Piotrowiczem, i dziesiątkami komuszków z PiS?

  • gość 2019-11-13 19:24:50

    To że Ogórek startowała na prezydenta z SLD to nie jej wina, za późno się zorientowała że to nie ta partia... buhaha

  • gość 2019-11-13 19:26:20

    Ile płacą za słuchanie Ogórek i czy będą sprawdzać czy ludzie nie powkładali sobie zatyczek do uszu?

  • Gość - niezalogowany 2019-11-14 07:14:08

    Pani Ogórek powinna ze wstydu zapaść się pod ziemię....kobieta bez honoru i bez kręgosłupa...co to za przykład dla młodych????wstyd!!!

  • Gość - niezalogowany 2019-11-14 19:15:06

    Jesteście frajerami, tyle wam powiem , Ogórek to czyta i się śmieje bo jest sama młoda i ma kasę. A Wy nic nie macie, i nic nie będziecie mieli , hehehe robi karierę i dobrze na tym wychodzi. A wy tylko narzekacie.

  • gość 2019-11-15 11:01:31

    Czyli jak ktoś jest znany to już jest liderem?

  • gość 2019-11-15 15:47:39

    Ogórek to czyta? I jest młoda? Buhaha... czytać to trzeba umieć, a młodym trzeba wyglądać, a nie jak mumia.

  • Gość - niezalogowany 2019-11-16 17:30:45

    Popatrz na siebie heheheh

  • gość 2019-11-17 22:25:19

    "Czyli jak ktoś jest znany to już jest liderem?" no raczej tumanie , przecież TY liderem nie będziesz

  • gość 2019-11-17 22:27:15

    /Ogórek to czyta? I jest młoda? Buhaha... czytać to trzeba umieć, a młodym trzeba wyglądać, a nie jak mumia." napisała zakompleksiona 30 hehhhe

  • Gość - niezalogowany 2019-11-21 11:18:17

    Czy Pani Ogórek ma na koncie chociaż jedno śledztwo dziennikarskie? W Polsce jest wielu dziennikarzy godnych tego tematu. Pani O z pewnością nie ma w tej grupie.

Dodajesz jako: |


Ogłoszenia PREMIUM

Chcesz coś sprzedać lub kupić, oferujesz usługi, szukasz pracownika lub pracy?

Dodaj swoje drobne ogłoszenie w naszym serwisie. Zapraszamy!

Dodaj ogłoszenie