18°C umiarkowane opady deszczu

Olimpijski przystanek. „Dziękujemy Natalii Madaj” [ZDJĘCIA]

POWIAT PILSKI, Olimpijski przystanek „Dziękujemy Natalii Madaj” [ZDJĘCIA] - zdjęcie, fotografia

Pochodząca z Szydłowa złota medalistka Igrzysk Olimpijskich w Rio de Janeiro, Natalia Madaj-Smolińska doczekała się „swojego” przystanku autobusowego. Kibice w nietypowy sposób podziękowali jej za medal.

Natalia Madaj-Smolińska to pochodząca z Szydłowa polska wioślarka. Podczas Igrzysk Olimpijskich 2016 roku w Rio de Janeiro, razem z Magdaleną Fularczyk, wywalczyła dla Polski złoty medal w wioślarskiej dwójce podwójnej na dystansie 2000 m. Ten wyczyn upamiętnili niedawno mieszkańcy Szydłowa.

Na przystanku autobusowym w Szydłowie pojawiła się grafika poświęcona mistrzyni olimpijskiej. Znalazły się na niej koła olimpijskie, złoty medal i podziękowania: "Dziękujemy Natalii Madaj - złotej medalistce Igrzysk Olimpijskich w Rio 2016. Szydłowscy kibice".

Natalia Madaj-Smolińska za ten gest podziękowała na Facebooku. - SZYDŁOWO DZIĘKUJE!!! Piękna niespodzianka!!! To ogromna radość mieć za sobą takich kibiców!! Jesteście najlepsi - napisała na swoim profilu na FB. - W ogóle nie spodziewałam się takiej pięknej niespodzianki! Jeszcze raz dziękuje za Wasz doping i wsparcie w Rio. Do zobaczenia w Szydłowie (na pewno na przystanku) - dodała w jednym z komentarzy.

Grafika powstała w ramach akcji "Pomaluj Swoją Wieś" i została sfinansowana z Funduszu Sołeckiego. Jej autorem jest Tomasz Bogdanowicz.
 

Miejsce zdarzenia mapa Piła


Olimpijski przystanek. „Dziękujemy Natalii Madaj” [ZDJĘCIA] komentarze opinie

  • krzych - niezalogowany 2018-07-09 00:22:30

    Pomysł na uhonorowanie Natalii jako mieszkanki Szydłowa jest jak najbardziej słuszny, natomiast miejsce fatalne i do tego wykonanie tandetnie kiczowate!

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na zycie.pila.pl