PILNE

Piła ma „złotą studzienkę”

PIŁA, Piła „złotą studzienkę” - zdjęcie, fotografia
  • fot. MWiK Piła
  • fot. MWiK Piła
  • fot. Życie Piły
  • fot. Życie Piły
Życie Piły 26/08/2019 09:06

Właz studzienki kanalizacyjnej na jednej z pilskich ulic został pomalowany na złoty kolor.

"Złota studzienka" to efekt plebiscytu zorganizowanego przez spółkę Miejskie Wodociągi i Kanalizacja w Pile. Chodziło w nim o wskazanie najbardziej uciążliwych studzienek kanalizacyjnych na pilskich ulicach, tych które podskakują, hałasują i utrudniają jazdę kierowcom. 

Zgodnie z założeniami plebiscytu najczęściej wskazywane przez mieszkańców Piły uciążliwe włazy studzienek miały zostać wymienione w pierwszej kolejności, a dodatkowo ta, która zwycięży w plebiscycie miała zostać pomalowana na złoty kolor. Kolejne dwie miały zostać pomalowane na kolory srebrny i brązowy. I tak już się stało, bo plebiscyt został rozstrzygnięty.

Kolor zloty otrzymuje studzienka kanalizacyjna zlokalizowana na skrzyżowaniu ulic Ludowej i Wyrzyskiej w Pile. Studzienka została zgłoszona przez pana Sebastiana Teykowskiego z Piły. Kolor srebrny otrzymuje studzienka zlokalizowana na ulicy Spacerowej w Pile. Zgłoszenie zostało przesłane przez pana Jana Bogusławskiego z Piły. Kolor brązowy otrzymują dwie studzienki usytuowane na ulicy Staromiejskiej w Pile. Studzienki zgłosił do plebiscytu pan Witold Piechowski z Piły

- informuje spółka MWiK.

Piła ma „złotą studzienkę” komentarze opinie

Dodajesz jako: |


Ogłoszenia PREMIUM

Chcesz coś sprzedać lub kupić, oferujesz usługi, szukasz pracownika lub pracy?

Dodaj swoje drobne ogłoszenie w naszym serwisie. Zapraszamy!

Dodaj ogłoszenie
Reklama
 Reklama