Piła na mapie akcji parkrun. Co tydzień biegi na Wyspie

BIEGI, Piła mapie akcji parkrun tydzień biegi Wyspie - zdjęcie, fotografia
Życie Piły 05/05/2019 21:25

W Parku na Wyspie w Pile będą odbywały się cotygodniowe, bezpłatne biegi z pomiarem czasu na dystansie pięciu kilometrów. Do naszego miasta dotarła biegowa akcja znana na całym świecie.

Mowa o parkrun, czyli cotygodniowych bezpłatnych biegach z pomiarem czasu na dystansie 5 kilometrów. Piła dołączy do tej akcji w sobotę, 11 maja i stanie się tym samym jedną z ponad 1700 lokalizacji biegów parkrun na świecie.

- Biegi, których inauguracja odbędzie się 11 maja, organizowane będą w każdą sobotę o godzinie 9.00. Udział w biegach będzie bezpłatny, a od uczestników wymagane będzie jedynie dokonanie jednorazowej rejestracji, wydrukowanie i przyniesienie ze sobą nadanego kodu uczestnika. Będziemy biec cztery okrążenia po Wyspie. Start i meta znajdować się będą między przystankiem tramwaju wodnego Gordalina, a barem Wyspiarz - mówi koordynatorka parkrun Piła, Ewa Szukalska-Walczak.

Osoby, które chcą dołączyć do biegowej społeczności parkrun mogą rejestrować się na stronie internetowej: www.parkrun.pl/rejestracja.

- To biegi dla wszystkich, niezależnie od stażu biegowego. Zaawansowani biegacze wykorzystują parkrun jako możliwość do poprawienia szybkości i wytrzymałości, dla początkujących parkrun to bieg na dystansie, który jest w zasięgu ich możliwości. Dodatkowo, do udziału w parkrun zachęcamy całe rodziny, biegaczy z wózkami oraz czworonożnymi przyjaciółmi, którym oferujemy możliwość wspólnego biegania. W związku z faktem, że biegi organizowane są co tydzień, uczestnicy mogą stale monitorować swoją formę oraz postępy, a wyniki uzyskane w ramach każdego z biegów dostępne są w ramach tworzonego dla każdego uczestnika indywidualnego profilu - mówi Ewa Szukalska-Walczak.

Start cotygodniowych biegów parkrun Piła - w sobotę, 11 maja o godzinie 9.00 w Parku na Wyspie w Pile.

Więcej informacji na temat parkrun w Pile znajdziecie na stronie internetowej akcji oraz na Facebooku.

fot. materiały prasowe

Piła na mapie akcji parkrun. Co tydzień biegi na Wyspie komentarze opinie

Dodajesz jako: |


Ogłoszenia PREMIUM

Chcesz coś sprzedać lub kupić, oferujesz usługi, szukasz pracownika lub pracy?

Dodaj swoje drobne ogłoszenie w naszym serwisie. Zapraszamy!

Dodaj ogłoszenie
Reklama
 Reklama