21°C bezchmurnie

Nie masz pomysłu na oryginalny prezent? Podaruj niezapomniane wrażenia

ARTYKUŁ SPONSOROWANY, pomysłu oryginalny prezent Podaruj niezapomniane wrażenia - zdjęcie, fotografia

Grudzień to niezmiennie czas, w którym szukamy nie tylko prezentów, ale i pomysłów na to jak sprawić bliskim przyjemność, jednocześnie ich zaskakując. Oczywiście możesz położyć pod choinką kolejne płyty, książki, rękawiczki, skarpety i sweter z reniferem, ale... Gdyby tak podarować prawdziwe emocje? Przeżycie, którego najbliższa osoba nie zapomni co najmniej do kolejnych świąt?

 

Niezapomniane wspomnienia i bajeczne widoki - to wszystko zapewnia lot widokowy nad Piłą i okolicą. Pod skrzydłem paralotni lub motoparalotni ktoś Ci bliski oderwie się od ziemi dosłownie i w przenośni. Zapominając o wszystkim co na dole, doświadczy co znaczy „bujać w obłokach” i jak to jest „chodzić z głową w chmurach”. Możemy polecieć ponad chmury i w pochmurny dzień cieszyć się słońcem i nieskażonym błękitem nieba. W słoneczny dzień możemy oglądać panoramę miasta i okolic. Wszystkie miejsca, które doskonale znamy z perspektywy ulicy, oglądane z góry przypominają wielką makietę, po której jeżdżą mikroskopijne samochodziki i pociągi.

 

 

Jak podarować to niezapomniane przeżycie? Pod choinką możesz położyć elegancki voucher, z którego obdarowana przez Ciebie osoba dowie się, że wkrótce przeżyje podniebną przygodę. By zamówić voucher, zadzwoń pod numer 508 266 120. Tylko do końca grudnia 2017 roku prezent możesz kupić w obniżonych cenach: lot widokowy paralotnią kosztuje teraz 159 zł (cena regularna: 199 zł), a lot motoparalotnią - 199 zł (cena regularna: 249 zł). Przesłanie vouchera w Polsce jest bezpłatne. Można go również odebrać osobiście w Pile. Nie musisz określać terminu, w którym odbędzie się lot - termin ustalimy bezpośrednio z obdarowaną przez Ciebie osobą, biorąc pod uwagę zarówno jej preferencje, jak i warunki pogodowe. Voucher może być wykorzystany do końca 2018 roku.

 

Pamiętaj: obniżone ceny obowiązują tylko do końca grudnia. Do zobaczenia!

 

Więcej informacji na Faceboku oraz na stronie internetowej: www.paralotnie.pila.pl.

Nie masz pomysłu na oryginalny prezent? Podaruj niezapomniane wrażenia komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na zycie.pila.pl