21°C bezchmurnie

Policjanci zapraszają do siebie. W piątek „drzwi otwarte” w pilskiej komendzie

POLICJA, Policjanci zapraszają siebie piątek „drzwi otwarte” pilskiej komendzie - zdjęcie, fotografia

Będzie można z bliska przyjrzeć się pracy policjantów, poznać podstawowe zasady bezpieczeństwa i dowiedzieć się jak swoją przyszłość związać z policją. W piątek Komenda Powiatowa Policji w Pile organizuje "drzwi otwarte".

Akcja w Komendzie Powiatowej Policji przy ul. Bydgoskiej 115 w Pile odbędzie się w piątek, 10 sierpnia między 10.00 a 14.00. - Komenda Powiatowa Policji w Pile szeroko otworzy drzwi jednostki dla wszystkich mieszkańców powiatu pilskiego: dzieci i ich rodziców, opiekunów, młodzieży, seniorów, a także tych osób, które każdego dnia są uczestnikami ruchu drogowego. Każdy będzie mógł spędzić jeden wakacyjny dzień z policjantami, którzy tego właśnie dnia będą czekać na Państwa - mówi podkom. Żaneta Kowalska z pilskiej policji.

Podczas akcji do dyspozycji wszystkich chętnych będą m.in.: Strefa Bezpiecznego Rowerzysty, Warsztaty Odpowiedzialnego Kierowcy, Wakacyjny Kącik Bezpiecznego Zachowania się nad Wodą, Strefa Bezpiecznego Maluszka, Strefa Bezpiecznego Seniora i Warsztaty z Technikiem Kryminalistyki. Zaplanowano też pokaz sprzętu Grupy Realizacyjnej. 

Na miejscu będzie działał również punkt informacyjny dotyczący naboru do służby w policji. - Dla przyszłych kandydatów do służby w policji funkcjonariusze przygotowali prospekty zawierające informacje na temat zasad doboru do służby w Policji oraz wszystkie niezbędne dokumenty jakie należy złożyć w przypadku chęci wstąpienia w szeregi policji - dodaje Żaneta Kowalska.

Policjanci przygotowali też konkursy z nagrodami i upominki dla gości.
 

Policjanci zapraszają do siebie. W piątek „drzwi otwarte” w pilskiej komendzie komentarze opinie

  • gość 2018-08-09 16:25:09

    Wow. Atrakcja jakich malo.

  • Gość - niezalogowany 2018-08-12 17:59:29

    Kto chce zwiedzić dołek tehe chwdp

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na zycie.pila.pl