PILNE

Polityczna farba? Ktoś uszkodził baner na biurze posła

POLITYKA, Polityczna farba Ktoś uszkodził baner biurze posła - zdjęcie, fotografia
  • fot. Facebook/ Błażej Łukasz Parda
  • fot. Twitter
  • fot. Facebook/ Błażej Łukasz Parda
Życie Piły 07/02/2019 18:37

„Za dużo niewygodnych pytań na komisji VAT?” - pyta poseł Błażej Parda, publikując zdjęcie zniszczonego przez wandali szyldu na biurze poselskim w Pile.

Pilski poseł Kukiz`15, Błażej Parda opublikował w czwartek na swoim profilu na Facebooku zdjęcie zniszczonego przez wandali szyldu na biurze poselskim przy placu Konstytucji 3 Maja w Pile. Nieznani dotąd sprawcy obrzucili baner ze zdjęciem posła farbą.

Przy opublikowanym w serwisach społecznościowych zdjęciu poseł Błażej Parda sugeruje, że działanie wandali może mieć związek z jego aktywnością poselską, a dokładniej z pracą w komisji śledczej do spraw VAT

- W ostatnich 2 miesiącach przesłuchiwaliśmy kilkunastu świadków ws. luki VATowskiej w tym kilku wiceministrów finansów, szefów CBŚ, CBA, dyrektorów Urzędów Kontroli Skarbowej, ministrów sprawiedliwości, ministra finansów (wicepremiera) itd. Czy ma to związek z tym wandalizmem? Nie wiem, wiem za to, że zadałem już wiele niewygodnych pytań... - napisał na Facebooku poseł Błażej Parda.

Parlamentarzysta zaapelował też do wszystkich, którzy mogą mieć wiedzę na temat sprawców o kontakt, podając adres mailowy: biuro.bparda@gmail.com. 

ZOBACZ TEŻ: Poparcie partii politycznych [sondaŻP]

 

fot. Facebook/ Błażej Łukasz Parda

Polityczna farba? Ktoś uszkodził baner na biurze posła komentarze opinie

Dodajesz jako: |


Ogłoszenia PREMIUM

Chcesz coś sprzedać lub kupić, oferujesz usługi, szukasz pracownika lub pracy?

Dodaj swoje drobne ogłoszenie w naszym serwisie. Zapraszamy!

Dodaj ogłoszenie
Reklama
 Reklama