16°C bezchmurnie

„Polska Rodziną Silna!”. W niedzielę w Pile Marsz dla Życia i Rodziny

WYDARZENIA, „Polska Rodziną Silna!” niedzielę Marsz Życia Rodziny - zdjęcie, fotografia

W niedzielę, 10 czerwca ulicami wielu polskich miast i miasteczek przejdą Marsze dla Życia i Rodziny. Piła po raz kolejny również włącza się do tej akcji.

Tegoroczne Marsze w Polsce odbywają się pod wspólnym hasłem "Polska Rodziną Silna!".

Pilski Marsz dla Życia i Rodziny rozpocznie się Mszą św. o godzinie 11.30 w kościele pw. św. Antoniego przy ul. Ludowej w Pile. - Jest to przede wszystkim święto rodzin. Dlatego publicznie chcemy manifestować radość z powołania do życia w rodzinie. Maszerujemy po to, by zwrócić uwagę opinii publicznej i władz na sytuację rodziny. Wychodzimy na ulice również po to, by upominać się o prawa tych, którzy sami nie mogą się bronić - dzieci nienarodzone - mówią organizatorzy Marszu.

Uczestnicy pilskiego Marszu dla Życia i Rodziny spod kościoła pw. św. Antoniego przejdą pod pomnik św. Jana Pawła II na placu Zwycięstwa.

Więcej informacji o tym wydarzeniu znajdziecie na oficjalnej stronie internetowej Marszu dla Życia i Rodziny oraz na Facebooku.

 

fot. www.marsz.org

„Polska Rodziną Silna!”. W niedzielę w Pile Marsz dla Życia i Rodziny komentarze opinie

  • eda - niezalogowany 2018-06-05 21:03:20

    A kodziara Milewska będzie ? Mistrzyni w puszczaniu na wodzie kaczuszek ? no tak ! Problem polega na tym , ze taka szczytna akcja to juz dla niej bardzo nie wygodne !

  • Marta - niezalogowany 2018-06-05 21:49:10

    Przyjdzie czy nie przyjdzie - to jej sprawa. Chcesz być, to bądź. Po co oglądać się na innych?

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na zycie.pila.pl