Potrącenie na pasach. Nie żyje 83-letnia kobieta

POLICJA, Potrącenie pasach żyje letnia kobieta - zdjęcie, fotografia
Życie Piły 29/11/2019 16:33

83-letnia kobieta została potrącona na przejściu dla pieszych w Pile.

Do zdarzenia doszło w czwartek (28 listopada) po południu na przejściu dla pieszych na alei Wojska Polskiego w Pile.

Przechodząca przez przejście dla pieszych 83-letnia kobieta została potrącona przez Opla Kadeta. Samochód prowadził 78-letni mężczyzna. Kierowca był trzeźwy.

Potrącona kobieta została odwieziona do szpitala, gdzie po kilku godzinach niestety zmarła. Postępowanie w tej sprawie prowadzi pilska policja.

fot. Życie Piły (archiwum)

Potrącenie na pasach. Nie żyje 83-letnia kobieta komentarze opinie

  • Gość - niezalogowany 2019-11-29 21:04:49

    Szkoda ze nie miał 108 lat może miałby już w końcu na tyle rozumu żeby na starość nie wsiadać za kierownicę.
    Ale ZUS się napewno ☺

  • Kitek - niezalogowany 2019-11-30 15:18:44

    Miałem kiedyś taką sytuację na ścieżce rowerowej pięknie oznakowanej, widocznej a ewidentnym pierwszeństwem dla rowerzysty jednak starszy Pan w kapeluszu w niedzielne przedpołudnie wprawie mi wjechał w rower. Otóż ten starszy Pan (ok. 80-tki) mówi do mnie (44 lata): "chłopoku jeszcze się nauczysz jeździć". Kompletny brak znajomości przepisów. Ja rozumiem że jak ten Pan zdawał Prawo Jazdy nie było ścieżek rowerowych ale ja mam zamiaru przez to ginąć bo ktoś nie daje sobie sprawy że jego lata świetności dawno odeszły już do lamusa.

  • Gość - niezalogowany 2019-11-30 19:21:25

    Czy to zielony kadet ? I dziadek co przy placu Staszica mieszka i ledwo chodzi popierając się laską ?

  • Gość - niezalogowany 2019-12-02 00:47:48

    Ciekawe co powiesz za 10, 20, a może 30 lat ?

  • gość 2019-12-02 08:10:25

    Bardzo proszę rodzinę pieszej lub kogoś kto ją zna o kontakt:
    mnowic0@gmail.com

  • Gość - niezalogowany 2019-12-02 08:29:28

    Dziadek ,dziadek owszem nie powinno w pewnym wieku już kierować. Ale mam pytanie ,gdzie są dzieci czy opiekunowie tych starszych ludzi . Świadomość młodych ludzi trzeba zwiększyć aby zajęli się rodzicami a nie zostawiają ich na własny los ! I co taki starszy tata czy mama mają zrobić? Radzą sobie jak mogą. Każdego dnia walcząc czy przeżyją i czy kogoś nie chcący nie zabiją !!! Wstyd dla opiekunów i potomstwa starszych ludzi !

  • gość 2019-12-05 02:14:28

    szczere wyrazy wspólczucia dla bliskich tej Pani.

  • Gość - niezalogowany 2019-12-06 14:21:33

    Pamiętajcie chłopcy i kiedyś i Ty będziesz starszy i wtedy pomyślisz co teraz za bzdury piszesz

Dodajesz jako: |


Ogłoszenia PREMIUM

Chcesz coś sprzedać lub kupić, oferujesz usługi, szukasz pracownika lub pracy?

Dodaj swoje drobne ogłoszenie w naszym serwisie. Zapraszamy!

Dodaj ogłoszenie