Prezydent Andrzej Duda odwiedzi nasz region

POLITYKA, Prezydent Andrzej odwiedzi region - zdjęcie, fotografia
Życie Piły 03/07/2019 17:55

Jeszcze w tym tygodniu Prezydent RP, Andrzej Duda spotka się z mieszkańcami północnej Wielkopolski.

- W piątek, 5 lipca Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej Andrzej Duda złoży wizytę w Margoninie w powiecie chodzieskim - informuje Kancelaria Prezydenta.

Spotkanie prezydenta z mieszkańcami Margonina i północnej Wielkopolski zaplanowano na godzinę 16.45 na Rynku w Margoninie.

for. Życie Piły (archiwum)

Reklama

Prezydent Andrzej Duda odwiedzi nasz region komentarze opinie

  • gość 2019-07-05 20:47:10

    Panie prezydencie prosimy... niech Pan nam nie psuje wakacji i odwoła tą wizyte.

  • Gość - niezalogowany 2019-07-06 16:07:32

    U mnie na podwórku i u wszystkich mieszkańców nie radzę mu się pokazywać bo to jeszcze nasza własność

  • Arek - niezalogowany 2019-07-06 16:50:46

    Czego tak bronicie to PO. Za to zesie tak sprzedają merkeliwej? Co wam nie pasuje, że dali 500 zł na każde dziecko, z czego pewnie korzystają najbardziej oburzeni. Zobaczcie na PO ile afer, ta cała złodziejska sitwa posprzedawała wszystko, koleje linowe kopalnie, stocznie, rozejszcie się po około okolicy Poznań zakłady Cegielskiego parę tysięcy ludzi na bruk. Pomyślcie trochę. Czepiacie się budowy muzeum Westerplatte. Obejrzyjcie sobie wczorajsze wystąpienie w sejmie. To nie PiS zdecydował o budowie muzeum Westerplatte tylko rząd Polski, wydany zdecydowaną większością, koniec kropka.

  • Arek - niezalogowany 2019-07-06 16:55:35


    Czego tak bronicie to PO. Za to że sie tak sprzedają merkelowej? Co wam nie pasuje, że dali 500 zł na każde dziecko, z czego pewnie korzystają najbardziej oburzeni. Zobaczcie na PO ile afer, ta cała złodziejska sitwa posprzedawała wszystko, koleje linowe kopalnie, stocznie, rozejrzyjcie się na około. Poznań zakłady Cegielskiego parę tysięcy ludzi na bruk. Pomyślcie trochę. Czepiacie się budowy muzeum Westerplatte. Obejrzyjcie sobie wczorajsze wystąpienie w sejmie. To nie PiS zdecydował o budowie muzeum Westerplatte tylko rząd Polski, wybrany zdecydowaną większością, koniec kropka. - poprawiłem błędy w mojej pisowni, wynikające z tego oburzenia.

  • Skuti - niezalogowany 2019-07-07 10:00:17

    Widze ze kolega dostal 25gr za przekaz dnia

  • gość 2019-07-07 23:05:04

    Coś się Tobie Arek popierdzieliło. PiS nie został wybrany większością głosów, pamiętaj że połowa z nas w ogóle nie poszła na wybory bo nie daje się dymać i nie miała na kogo głosować, bo wie że PiS, PO,SLD i cała reszta to se same cwaniaki które udają że się ze sobą kłócą. Więc jeżeli umiesz liczyć, to wyjdzie że na PiS głosował raptem co piąty Polak. I to jest według Ciebie zdecydowana większość? Poza tym co mi z tego że dali 500 zł, skoro jednocześnie zabrali 900 w cenach żywności, energii, wody, śmieci itp. Każdy jest więc o 400 zł w plecy, a Ci którzy nie mają dzieci o 900 zł. I jeszcze jedno - policz afery PO a później PiS - kto ma ich więcej? PO kradło po cichu, a PiS robi to jawnie, wiedząc że ciemnota za rzekome 500 zł będzie ich popierać. A skoro przeszkadza Tobie Merkelowa i PO, to dlaczego nie przeszkadza Morawiecki z kolegami Rosjanami, albo przyjaźń z Orbanem który z kolei jest największym przyjacielem Putina w Europie? Niemcy są feee, a Rosjanie to już cacy?

  • gość 2019-07-07 23:08:17

    Widze że Arek to wielbiciel PiSowskiego lewactwa. Jaki Arku miałeś pseudonim w SB?

  • Arek - niezalogowany 2019-07-08 00:54:11

    Jak ja kocham ten wasz patriotyzm polaczków co za inne poglądy nazywają innych agentami SB. Porażka. Nie mówię że PiS jest idealny bo nie jest, tak samo jak PO i inne obecne partie. Co to za głupie gadanie podrożała żywność, no oczywiście że podrożała, to chyba normalne jak się podnosi najniższą krajową, pojedzcie sobie np do Niemiec czy Holandii gdzie np chleb kosztuje 2 euro. To co też mają Holendrzy gadać " o matko chleb kosztuje 8 zł", no nie powiedzą tak bo to normale przy wyższych zarobkach wieksze ceny produktów. Proste. Po prostu chodzi to o siłę nabywczą pieniądza. Złotówka się umacnia, ludzie więcej zarabiają, ceny idą lekko w górę, wynika to również z faktu że ludzie mają coraz więcej pieniędzy.

  • Gość - niezalogowany 2019-07-08 01:07:05

    A to że połowa z Was nie poszła na wybory to cóż..., niech się takie osoby nie wypowiadają skoro nie biorą udziału w głosowaniu które ma istotne znaczenie dla rozwoju przyszłości Polski. Jak się nie głosuje to potem nie ma co narzekać bo to przez taka większość " baranów" jest jak jest, narzekacie to dobrze ale nie gadajcie potem że coś Wam nie pasuje.

  • Gość - niezalogowany 2019-07-08 01:17:34

    Wolę Orbana który wspiera Polskę, niż Merkel i PO które głosują za sankcjami dla Polski, karami finansowymi itd. Szczyt chamstwa PO głosuje w PE przeciwko narodowi Polskiemu. Masakra, tacy to dopiero patrioci jak Pani róża Tun szre... coś o niemiecko brzmiącym nazwisku, z niej to prawdziwa patriota dopiero, która działa na niekorzyść Polski.

  • gość 2019-07-08 12:55:51

    Orban wspiera Polskę... buhahaa... jak wtedy gdy pojechał do Izreaela, mimo że nasza bolszewia twierdzila że nikt nie pojedzie. Orban to marionetka Putina, jego przyjaciel i lizodup. Tak jak nasi. A PO głosuje przeciw narodowi? Od kiedy to co piąty dzban popierający obecnych bolszewików to "naród"? Przeszkadza nazwisko Thun? A nasza pierwsza dama to niby jakie ma nazwisko? Kornhauser to polskie nazwisko i już nie przeszkadza? A ilu w Pis-ie ma niemieckie nazwiska... A podobno głupich nie sieją, haha...

  • gość 2019-07-08 13:04:45

    Arek Ty tylko głupiego udajesz tutaj w internecie czy rzeczywiście nim jesteś? Płaca podniosła się raptem o 250 zł w ciągu dwóch lat, oblicz teraz ile to procent, a następnie policz o ile podrożała żywność oraz opłaty, zdziwisz się ile jesteś w plecy, za cwaniaków z PO nie było nawet takiego złodziejstwa. A co do wyborów, to rozumiem że Ty kiedy miałbyś do wyboru głosować albo na Stalina albo na Hitlera to i tak byś zagłosował? I nie pisz o patriotyzmie, bo obecnie on u nas umiera, tak jak chrześcijaństwo i to dzięki PiS-owi. Obecnie jako patriotów mamy łysych baranów obchodzących urodziny Hitlera a jako katolików mamy Pana Rydzyka i rząd którzy postępują wbrew naukom Ewangelii, Chrystusa i Jana Pawła II oraz głosujących na nich pseudokatolików którzy święta katolickie celebrują przy piwku i wódeczce, twierdząc że to taka tradycja.

  • gość 2019-07-08 16:00:37

    Posłanka Thun ma niemiecko brzmiące nazwisko a Agata Kornhauser-Duda to ma niby polskie, pacnij sie w łeb zanim cos napiszesz pisiorku przeszkadza wam TW Bolek ale uwielbiacie TW Balbine

  • gość 2019-07-08 19:34:26

    Po co się kłocicie? Tylko o to im chodzi. Najpierw mieliśmy 8 lat rządów ludzi którzy mieli gdzieś naszą godność i pracę i liczył się tylko wzrost gospodarczy kosztem pracy za grosze, a obecnie mamy powrót PRL-u i propagandę dla naiwnych. Tyle w temacie.

  • Arek - niezalogowany 2019-07-09 11:32:30

    Tak Orban wspiera Polskę blokując razem z Polską nie korzystne dla Polski ustawy, w przeciwieństwie do Niemiec które razem z Rosją budują Norstrim 2, PiS przynajmniej stara się coś zrobić aby się uniezaleznic od Rosji, przekop przez mierzeje, różni dostawcy gazu. PO miało 8 lat i mnie do siebie nie przekonali. Ja wiem ze PiS nie jest idealny. Najchętniej bym chciał aby przedstawiciele Ruchu Narodowego rządzili. Ale nie mają takiego poparcia. W każdym razie samo głosowanie w PE przeciwko Polsce skreśla PO na dobre

  • Arek - niezalogowany 2019-07-09 11:44:11

    Właściwie przedmówca wyżej ma dużą rację.

  • Jaca - niezalogowany 2019-07-09 12:28:28

    Bolek czy inni co za różnica jedno ścierwo SB, i tyle. A to że Pani prezydentowa na 2 członkowie nazwisko zarówno polskie jak i niemieckie to akurat nie problem, ponieważ Pani Duda jako 1dama pełni funkcję reprezentacyjną dla Polski i nie decyduje w istotnych sprawach dla Polski. Pani Thun jak najbardziej jako europosłem pełni ważna funkcje ponieważ decyduje na temat ważnych ustaw. Dlatego uważam ja za zdrajce Polski głosującą za sankcjami dla niej.

  • gość 2019-07-09 14:51:14

    Jaca skoro mamy prezydenta który wyszedł za Niemkę to chyba jednak jest problem i to wielki. Nie wspomnę już o posłance Wassermann i wielu innych

  • gość 2019-07-09 14:56:51

    Arek skro Polska chce się uniezależnić od Rosji to co jej przeszkadza Nordstream? Przecież jak się uniezależnimy to ten gazociąg w niczym nie będzie przeszkadzał. Protestują bo boją się że Rosja będzie mogła zakręcić nam kurek i nadal dostarczać tym gazociągiem gaz do Europy poza nami. Taka właśnie jest wiara w uniezależnienie się. Za dużo oglądasz TVPutina. A Morawiecki nadal będzie kupował od Rosjan węgiel pierdzieląc jednocześnie że zawsze będzie stał murem za górnikami. Jakim jest cwaniakiem pokazały taśmy. Także tak jak mówił - dostaliśmy 500+, niech nam się wydaje że je mamy a je nam odbierają z nawiązką, a my mamy zapierdzielać za miskę ryżu.

  • Arek - niezalogowany 2019-07-10 18:50:58

    Nie wieże normalnie pracowałem w Holandii i przez cały czas oglądałem ten zjeb..... Any TVP PiS i wczoraj po 2 latach przyjechałem do Polski i clto co słyszę od ludzi mnie rozpierdziela mówią że dali 500 + ale ceny poszły tak do góry że jest tragedia. Każdy może się pomylić. Ale nie sądziłem że taki kit mi wcisną a ja w to uwierzę. Także teraz z pewnością uwierzylem, w to co kolega mówił. Sorki ale na serio nie miałem pojęcia. Czyli ta propaganda TVP działa, masakra. Zlikwidować TVP

Dodajesz jako: |