Przebierz się za postać z bajki lub filmu i biegnij [ZDJĘCIA]

BIEGI, Przebierz postać bajki filmu biegnij [ZDJĘCIA] - zdjęcie, fotografia
Życie Piły 13/07/2018 17:40

To najbardziej kolorowa impreza biegowa w naszym regionie. W tę sobotę w Wałczu odbędzie się 8. Bieg Filmowy. Jego uczestnicy przebierają się za postaci z bajek, seriali i filmów. Można jeszcze zapisać się do startu.

8. Bieg Filmowy w Wałczu odbędzie się na dystansie 9999 metrów i rozpocznie się w sobotę, 14 lipca o godzinie 19.00 na Alei Gwiazd na promenadzie nad jeziorem Raduń, ale oficjalne rozpoczęcie imprezy zaplanowano na 17.00. Przed biegiem głownym wystartują biegi towarzyszące - BiegamBoLubię LASY(dystans 5 km), biegi dla dzieci "SportGeneracja", BiegamBoLubię POMAGAĆ i marsz Nordic Walking "ChodzęBoLubię".

Można jeszcze zgłosić się do udziału w tym wydarzeniu. Zapisy prowadzone będą w piątek, 13 lipca do godziny 21.00 w MOSiR Wałcz przy ul. Chłodnej 12 oraz w dniu biegu - sobotę, 14 lipca od 12.00 do 17.30 na promenadzie nad jeziorem Raduń. Regulamin biegu i informacje o wpisowym dostępne są na stronie internetowej 8. Biegu Filmowego.

Organizatorzy Biegu Filmowego nagradzają uczestników nie tylko za osiągnięcia sportowe, ale i najciekawsze przebranie. Biegacze wyruszają na trasę przebrani za postaci z bajek, seriali i filmów. Część strojów możecie zobaczyć w naszej galerii.

 

fot. BiegFilmowy.pl

Miejsce zdarzenia mapa Piła

Przebierz się za postać z bajki lub filmu i biegnij [ZDJĘCIA] komentarze opinie

Dodajesz jako: |


Ogłoszenia PREMIUM

Chcesz coś sprzedać lub kupić, oferujesz usługi, szukasz pracownika lub pracy?

Dodaj swoje drobne ogłoszenie w naszym serwisie. Zapraszamy!

Dodaj ogłoszenie
Reklama
 Reklama