21°C bezchmurnie

Remont na DK-10. Do listopada utrudnienia na trasie do Bydgoszczy

KOMUNIKACJA, Remont listopada utrudnienia trasie Bydgoszczy - zdjęcie, fotografia

Niebawem rozpocznie się remont drogi krajowej numer 10 niedaleko Piły. Kierowcy muszą liczyć się z utrudnieniami, które mają potrwać do końca października.

Modernizacji zostanie poddana droga krajowa numer 10 na odcinku Okaliniec - Kosztowo i w miejscowości Ruda w powiecie pilskim. Prace rozpoczną się 17 lipca i potrwają do końca października. Obejmą remont nawierzchni na długości ponad 11 kilometrów. Modernizowane i budowane będą też zatoki autobusowe i chodniki. Drogowcy będą również montować ochronne bariery i odtwarzać oznakowanie poziome na jezdni.

- Utrudnienia będą polegać na zwężeniu jezdni i ruchu wahadłowym z ręcznym sterowaniem oraz ograniczeniu prędkości do 60 km/h. Kierowców prosimy o wyrozumiałość, cierpliwość i zachowanie ostrożności - informuje poznański oddział Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad. 

Inwestycję - na zlecenie GDDKiA w Poznaniu - zrealizuje Przedsiębiorstwo Budowy Dróg i Mostów Kobylarnia S.A. Wartość prac to 8 milionów złotych. 

 

fot. Google Maps/ Google StreetView

Remont na DK-10. Do listopada utrudnienia na trasie do Bydgoszczy komentarze opinie

  • Wojtek - niezalogowany 2018-07-14 12:50:51

    Cała trasa Piła Bydgoszcz powinna być robiona ale dobrze że się zacznie remont Wkońcu

  • gość 2018-08-09 10:51:33

    a co to da ze pomaluja pasy i barierki ? tam powinny byc co kilka kilometrow zrobione po 2 pasy do wyprzedzania na przemian dla kierunkow ruchu szczegolnie jak droga ta przebiega przez pagorki gdzie nie ma jak wyprzedzic wolno jadace pojazdy a czesto traktory

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na zycie.pila.pl