Renata Beger wróci do polityki?

POLITYKA, Renata Beger wróci polityki - zdjęcie, fotografia
Życie Piły 19/11/2019 13:42

Czy polską scenę polityczną czeka powrót byłej posłanki Samoobrony, Renaty Beger?

Dziennik Rzeczpospolita podał informację, że była pilska posłanka Samoobrony, Renata Beger założyła związek zawodowy - Polski Związek Zawodowy Rolnictwa „Wyzwolenie". Renata Beger stanęła na czele  komitetu założycielskiego tej organizacji, a sam związek powstał z inicjatywy 42 rolników z kilku województw.

W rozmowie z dziennikarzami Rzeczpospolitej Renata Beger nie wykluczyła powrotu do polityki, choć podkreśliła, że jak na razie chce się skupić na działalności związkowej.

Co przyszłość przyniesie? Nigdy się nie mówi „nigdy"

- powiedziała Rzeczpospolitej Renata Beger.

Po przegranym w 2008 roku procesie w sprawie tzw. "fałszerstwa wyborczego" Renata Beger wycofała się z życia publicznego, jednak co jakiś czas przypomina o sobie. W 2015 roku mówiło się o jej ewentualnym starcie w wyborach parlamentarnych z list Zjednoczonej Lewicy. W sierpniu 2018 roku Renata Beger w towarzystwie szefa Federacji Rolnej spotykała się z rolnikami i nie wykluczała namawiania ich do bojkotu wyborów. Wówczas również podkreślała, że nie jest to jej powrót do polityki i że występuje jako rolnik.

Weź udział w sondzie Życia Piły i odpowiedz na pytanie: Czy chciałbyś/chciałabyś, żeby Renata Beger wróciła do polskiej polityki? 

fot. Życie Piły (archiwum)

Renata Beger wróci do polityki? komentarze opinie

Dodajesz jako: |


Ogłoszenia PREMIUM

Chcesz coś sprzedać lub kupić, oferujesz usługi, szukasz pracownika lub pracy?

Dodaj swoje drobne ogłoszenie w naszym serwisie. Zapraszamy!

Dodaj ogłoszenie
Reklama
 Reklama