16°C bezchmurnie

Rockopolis Stand-Up. W środę w Pile Antoni Syrek-Dąbrowski i Piotrek Szumowski

WYDARZENIA, Rockopolis Stand środę Antoni Syrek Dąbrowski Piotrek Szumowski - zdjęcie, fotografia

W środę, 6 czerwca w klubie Rockopolis w Pile kolejna odsłona cyklu Rockopolis Stand-Up. W rolach głównych: Antoni Syrek-Dąbrowski i Piotrek Szumowski.

Antoni Syrek-Dąbrowski to komik, improwizator, scenarzysta i aktor. Działa na scenie komediowej od 2010 roku. Zaczynał jako stand-upper w takich programach jak: HBO Stand-up Comedy Club, obu sezonach Comedy Central Prezentuje: Stand-up!, Tylko dla dorosłych w TVP2 oraz Roaście Kuby Wojewódzkiego w TVN. Udało mu się również zakwalifikować do anglojęzycznego programu Stand-up Express - kolaboracji komików z całej Europy Wschodniej. Poza stand-upem zajmuje się również improwizacją komediową, której uczył się od mistrzów tej formy w teatrze "IO" w Chicago. Improwizuje od ponad czterech lat w teatrze "Hofesinka", który co tydzień można oglądać na deskach Resortu w Warszawie.

Piotrek Szumowski występował w ponad trzydziestu krajach, na pięciu kontynentach, w trzech językach. Tak jest, Piotrek przeżył 409 dni podróży dookoła świata. Podczas podróży m.in. pił ayahuaskę z szamanem w Peru, zakochał się w kolumbijskiej prostytutce, usłyszał swoją przyszłość od hinduskiej wróżki i opiekował się przez miesiąc australijskim wężem. A to dopiero czubek góry lodowej tematów, które Piotrek porusza...

Rockopolis Stand-Up - Antoni Syrek-Dąbrowski i Piotrek Szumowski - w klubie Rockopolis (Piła, ul. Pocztowa 1) - w środę, 6 czerwca o 20.00. Bilety - do nabycia online w serwisie KupBilecik.pl.

fot. YouTube (na zdjęciu: Antoni Syrek-Dąbrowski)

Rockopolis Stand-Up. W środę w Pile Antoni Syrek-Dąbrowski i Piotrek Szumowski komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na zycie.pila.pl