Ruszyły elektroniczne zapisy do 29. Półmaratonu Philipsa w Pile

BIEGI, Ruszyły elektroniczne zapisy Półmaratonu Philipsa - zdjęcie, fotografia
Życie Piły 17/01/2019 12:55

Ruszyły elektroniczne zgłoszenia do 29. Półmaratonu Philipsa w Pile. Pilski bieg jest zaliczany do Korony Polskich Półmaratonów w 2019 roku.

Tegoroczny, 29 już Półmaraton Philipsa w Pile odbędzie się 8 września 2019, a organizatorzy wydarzenia poinformowali, że właśnie rozpoczęły się elektroniczne zapisy do udziału w biegu. Zgłoszenia prowadzone są na stronach serwisu Datasport [LINK - ZAPISY DO 29. PÓLMARATONU PHILIPSA W PILE].

Limit zgłoszeń ustalono na 3500. Do 5 maja wpisowe wynosi 55 złotych, od 6 maja do 7 lipca za zgłoszenie się do udziału w biegu trzeba będzie zapłacić 75 złotych, a w ostatnim możliwym okresie - od 8 lipca do 17 sierpnia - 95 złotych.

- W ramach tegorocznego półmaratonu zostaną rozegrane Mistrzostwa Polski Mężczyzn i Kobiet w Półmaratonie. Ponadto odbędzie się Puchar Komendanta Policji, Otwarte Mistrzostwa Studentów i Nauczycieli Akademickich Uczelni oraz Mistrzostwa Wojska Polskiego w Półmaratonie - informują organizatorzy półmaratonu.

Tradycyjnie, na medalu pilskiego półmaratonu znajdzie się wizerunek znanego polskiego maratończyka. Nazwisko zawodnika jest jednak jak na razie tajemnicą. 

W 2018 roku pilski półmaraton ukończyło 3 826 biegaczy.

Aktualne informacje o biegu znajdziecie na oficjalnej stronie internetowej Półmaratonu Philipsa.

fot. materiały prasowe/ www.pila.halfmarathon.pl

Ruszyły elektroniczne zapisy do 29. Półmaratonu Philipsa w Pile komentarze opinie

Dodajesz jako: |


Ogłoszenia PREMIUM

Chcesz coś sprzedać lub kupić, oferujesz usługi, szukasz pracownika lub pracy?

Dodaj swoje drobne ogłoszenie w naszym serwisie. Zapraszamy!

Dodaj ogłoszenie
Reklama
 Reklama