Święto teatru w Pile. Są jeszcze bilety na Festiwal Teatralny [ZDJĘCIA]

TEATR, Święto teatru jeszcze bilety Festiwal Teatralny [ZDJĘCIA] - zdjęcie, fotografia
Życie Piły 20/11/2019 19:08

Trwa jubileuszowy, 20. Festiwal Teatralny „Teatr - Pasja Rodzinna”. Są jeszcze bilety na spektakle wystawiane na scenie Regionalnego Centrum Kultury w Pile.

Tegoroczna edycja to nie tylko jubileusz samego festiwalu. - 20. edycja naszego festiwalu odbywa się też pod honorowym patronatem Wojciecha Pszoniaka, który w tym roku obchodzi jubileusz swojej pracy artystycznej. Wojciecha Pszoniaka zobaczymy również w tym roku na scenie RCK - mówi dyrektor Regionalnego Centrum Kultury w Pile, Stanisław Dąbek.

Festiwal rozpoczął się 11 listopada, a zakończy 30 listopada. Jest więc jeszcze czas na to, by wybrać się do teatru. Tym bardziej, że w kasie Regionalnego Centrum Kultury są jeszcze dostępne bilety na niektóre sztuki.

Najbliższy spektakl to zaplanowane na niedzielę, 24 listopada przedstawienie "Nasze żony" z udziałem wspomnianego już Wojciecha Pszoniaka. Na tę sztukę zostały już tylko pojedyncze wolne miejsca. Podobnie sytuacja wygląda w przypadku "Kolacji pożegnalnej" (25 listopada) i spektaklu "Berek 2 - czyli upiór w moherze" (26 listopada).

Więcej biletów jest jeszcze za to na monodram Wojciecha Pszoniaka "Belfer". To w Regionalnym Centrum Kultury w czwartek, 28 listopada o 19.00.

Fundamentalnie człowiek uczy się w dwóch miejscach: w domu i szkole. Mój monodram mówi o tym, jak kształtują się relacje między mentorem a uczniem oraz o degradacji naszej kultury i cywilizacji europejskiej 

- mówi o monodramie "Belfer" Wojciech Pszoniak.

W kasie RCK oraz internetowym systemie sprzedaży można też jeszcze kupić bilety na monodram "Zgaga" Doroty Stalińskiej. To na scenie Regionalnego Centrum Kultury w sobotę, 30 listopada.

W galerii publikujemy zdjęcia ze spektakli tegorocznego festiwalu "Teatr - Pasja Rodzinna".

fot. Regionalne Centrum Kultury w Pile

Święto teatru w Pile. Są jeszcze bilety na Festiwal Teatralny [ZDJĘCIA] komentarze opinie

Dodajesz jako: |


Ogłoszenia PREMIUM

Chcesz coś sprzedać lub kupić, oferujesz usługi, szukasz pracownika lub pracy?

Dodaj swoje drobne ogłoszenie w naszym serwisie. Zapraszamy!

Dodaj ogłoszenie
Reklama
 Reklama