Szczeniaki z pilskiego schroniska szukają nowych domów [ZDJĘCIA]

PIŁA, Szczeniaki pilskiego schroniska szukają nowych domów [ZDJĘCIA] - zdjęcie, fotografia
Życie Piły 19/10/2019 09:34

Siedem sześciotygodniowych szczeniaków z pilskiego schroniska dla zwierząt czeka na nowe domy. Namawiamy też do adopcji starszych psów z Miluszkowa, a jeśli nie możecie przygarnąć zwierząt - do spacerów z psami ze schroniska.

Miluszków, czyli schronisko dla zwierząt w Pile - Leszkowie szuka nowych domów dla siedmiu 6-tygodniowych szczeniaków. 

W Miluszkowie mieszka 7 krasnoludków, które pomalutku rozglądają się za domkami. Maluchy docelowo będą średniej wielkości. W tej chwili mają 6 tygodni

- informują pracownicy schroniska, publikując na Facebooku zdjęcia szczeniaków.

Osoby, które chcą i mogą przygarnąć szczeniaki powinny kontaktować się z pracownikami pilskiego schroniska - osobiście w siedzibie schroniska w Pile - Leszkowie (ul. Na Leszkowie 8) lub dzwoniąc pod numer 500 805 499 (w godz. 8.00 - 16.00). 

Na nowe domy czekają też starsze psy. Niektóre z nich przebywają w schronisku od kilku lat. Zdjęcia i opisy zwierząt do adopcji znajdziecie na stronie internetowej schroniska dla zwierząt w Pile.

Schronisko Miluszków zachęca też do wolontariatu. Osoby, które z różnych powodów nie mogą adoptować zwierząt mogą odwiedzać schronisko i wyprowadzać na spacer przebywające tam psy. 

Dzięki temu nasze zwierzaki dostają dawkę ruchu, zabawy, mają kontakt z różnymi ludźmi, co sprawia, że są bardziej otwarte i przyjazne dla ludzi, a tym samym lepiej przygotowane do przyszłej adopcji

- mówią pracownicy schroniska.

Psy na spacery można wyprowadzać codziennie między 12.30 a 15.30. Dokładne informacje na temat wolontariatu w Miluszkowie znajdziecie na stronie internetowej schroniska dla zwierząt w Pile. Aktualne informacje o działalności schroniska dostępne są też na profilu Miluszkowa na Facebooku.

Adopcja psa ze schroniska powinna być świadomą i dokładnie przemyślaną decyzją.

fot. Schronisko dla zwierząt w Pile

Szczeniaki z pilskiego schroniska szukają nowych domów [ZDJĘCIA] komentarze opinie

  • Gość - niezalogowany 2019-10-19 20:14:40

    Chcielismy razem z rodzina zaadoptowac pieska. Pani ze schroniska nie byla chetna zeby wydac do adopcji ktoregokolwiek z nich, nazywala je intruzami, ktore zaburza pokoj w domu, a na koncu uznala, ze sa zarezerwowane do konca tygodnia. Serio?

  • Gość - niezalogowany 2019-10-19 23:10:45

    W schroniskach raczej nie ma czegoś takiego jak rezerwacja psa. Kto pierwszy ten lepszy.

  • Waldemar Z. - niezalogowany 2019-10-23 06:58:40

    Pracownik schroniska podczas rozmowy z zainteresowanymi adopcją zwierzaka przeprowadza rozmowę podczas której ocenia czy zainteresowani zapewnią zwierzęciu odpowiednie warunki i czy zwierzę nie wróci ponownie do schroniska być może w waszym przypadku stwierdził że szukacie "zabawki" a nie psa.

Dodajesz jako: |


Ogłoszenia PREMIUM

Chcesz coś sprzedać lub kupić, oferujesz usługi, szukasz pracownika lub pracy?

Dodaj swoje drobne ogłoszenie w naszym serwisie. Zapraszamy!

Dodaj ogłoszenie
Reklama
 Reklama