Tak zmienia się stadion przy ulicy Okrzei w Pile [ZDJĘCIA]

INWESTYCJE, zmienia stadion ulicy Okrzei [ZDJĘCIA] - zdjęcie, fotografia
Życie Piły 26/10/2019 17:59

Trwają prace przy rewitalizacji stadionu przy ulicy Okrzei w Pile. Dostępne tam będą m.in. wiaty piknikowe, plac zabaw i siłownia zewnętrzna. Na trybunach pojawią się też nowe siedzenia dla kibiców.

Starostwo Powiatowe w Pile realizuje to zadanie w ramach projektu "Nowoczesne centra społeczno - rekreacyjne powiatu pilskiego". Koszt całej inwestycji - łącznie z modernizacją budynku po dawnym kinie Iskra - to nieco ponad osiem milionów złotych. Około siedmiu milionów stanowi pozyskane przez powiat unijne dofinansowanie.

Na stadionie przy ulicy Okrzei wyraźnie widać wykonane już prace. Na terenie rekreacyjnym stanęły wiaty piknikowe. Niemal gotowy jest też plac zabaw. Trwa układanie dróg i chodników z kostki brukowej, a na samym stadionie prowadzone są m.in prace na trybunach.

To będzie przyjazne miejsce spotkań i rekreacji dla wszystkich mieszkańców

- mówi starosta pilski, Eligiusz Komarowski.

Zakontraktowane w umowie prace powinny zakończyć się z końcem tego roku. - Wiosną zamierzamy ruszyć z budową nowoczesnej bieżni wokół płyty boiska i dodatkowego boiska treningowego dla naszych najmłodszych mieszkańców - informuje na swoim profilu na Facebooku starosta Eligiusz Komarowski.

fot. Życie Piły

Tak zmienia się stadion przy ulicy Okrzei w Pile [ZDJĘCIA] komentarze opinie

  • Gość - niezalogowany 2019-10-27 08:10:31

    Jeden w który wpakowano pieniądze na Górnym święci pustkami i zarasta chwastami. Teraz pora na drugi na Okrzei. A na Bydgoskiej gdzie rocznie przychodzi więcej ludzi niż na dwa poprzednie razem wzięte i mógłby być wizytówką miasta błyszczy od lat ruiną...

  • witch-doctor - niezalogowany 2019-10-28 12:32:36

    witać każdy z włodarzy chce mieć swój stadion, Piotrek już ma na Górnym, to teraz kolej na Eligiusza, nie ma to jak szastać publiczną kasą na lewo i prawo...

  • gość 2019-10-28 22:54:10

    starosta to powinien wyjechać za Piłę i zobaczyć w jakim stanie ma drogi . . .

Dodajesz jako: |


Ogłoszenia PREMIUM

Chcesz coś sprzedać lub kupić, oferujesz usługi, szukasz pracownika lub pracy?

Dodaj swoje drobne ogłoszenie w naszym serwisie. Zapraszamy!

Dodaj ogłoszenie
Reklama
 Reklama